3/16/2018 97

Relacja Z Marcowego Spotkania Blogerek W Augustowie
Uwielbiam Marzec jest to czas kiedy nasza cudowna przyroda budzi się do życia oraz jest to także świetny moment na zawarcie nowych wspaniałych znajomości. Kiedyś byłam przekonana, że najważniejsze i najtrwalsze są jedynie znajomości nawiązywane w okolicy, której mieszkamy. Po upływie dłuższego czasu oraz mojego stażu w blogosferze zrozumiałam, że blogowanie daje nam radość czerpania z zapoznawania nowych naprawdę miłych, sympatycznych osób. Właśnie dlatego uwielbiam uczestniczyć w spotkaniach blogerek. Upominki nie pełnią tu najważniejszej roli, ponieważ możemy ich mieć miliony, ale przyjaźnie oraz chwile spędzone na rozmowach, śmiechu są wręcz bezcenne. Właśnie miałam po raz kolejny przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Spotkanie blogerek odbyło się 10 marca w Augustowie. Organizatorkami spotkania były Emilia ( kobiecości) oraz Kasia ( doubleidentity ). Oczywiście miałam okazję poznać je już na wcześniejszych spotkaniach i było dla mnie ogromną radością spotkać je ponownie w większym gronie. Dziewczyny zadbały o wszystko. Wybrały przepiękny lokal - Toni Peperoni, który mieści przy Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie. Jest to dość dobrze usytuowany lokal, bez problemu można go znaleźć. Jednak najlepsze zdecydowanie jest jego wnętrze. Zostało ono zachowane w dość ciekawym stylu - przypomina mi ono komnaty z zamku. Ściany obłożone przepięknymi czerwonymi cegłami nadawały charakteru całemu wnętrzu. Przechodząc przez kolejne jak to ja nazwała ,, krypty" można się poczuć wręcz jak w średniowieczu. Moim zdaniem jest to bardzo dobra odskocznia dla eleganckich oraz luksusowych wnętrz restauracji. W pomieszczeniu, którym zostało organizowane spotkanie pojawiły się dodatki, które przyciągnęły moją uwagę. Był to przepiękny czarny, metalowy zegar, który był bardzo wyszukany, ale nie mogło zabraknąć także kominka, który ocieplał całe pomieszczenie. Jestem wielką fanką wnętrz z charakterem oraz klimatem, dlatego Toni Peperoni odwiedzę z pewnością niejedenokrotnie. Oferta menu była dość duża i musiałam spędzić dłuższą chwilę, aby wybrać danie, które najbardziej mnie zainteresowało, a było ich naprawdę wiele. Dziewczyny postawiły na pizzę oraz sałatki, których porcja zrobiła na mnie ogromne wrażenie, gdyż pierwszy raz widziałam tak dużą porcję. Z pewnością dbanie o klienta jest tu największym priorytetem. Postawiłam na coś lżejszego ze względu na moją dietę. Zamówiłam zapiekany filet z kurczaka. Także i w tym przypadku byłam bardzo zaskoczona z wielkości porcji, która otrzymałam. Wszystko było jak najbardziej smaczne i żałuję, że nie spróbowałam pizzy, ale kiedyś tam na pewno ponownie zajrzę.

Spotkanie odbyło się w świetnej atmosferze. Niektóre osoby znałam już z poprzednich spotkań ( Martynę, Kasię, Martę oraz Emilię). Miałam okazję także poznać kolejne świetnie osoby. Zuzanne znałam wcześniej jedynie z wcześniejszych rozmów na facebooku. Bardzo ucieszyłam się na nasze spotkanie. Okazała się naprawdę pozytywną i pełną energii osobą. Z pewnością mam w zamiarze spotkać się z nią ponownie. Poznałam także Iwonę, które też zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i należy także do pełnych energii i pomysłów osób. Agnieszkę także spotkałam po raz pierwszy. Jest bardzo sympatyczna oraz miła. Ewelina to istny wulkan energii, również wspaniała osoba. Ostatnią osobą, która wywarła na mnie największe wrażenie była Ola ! Jest to 3-miesięczny cukiereczek naszej Martyny. Nie mogłam wręcz oderwać od niej oczu, zresztą tak jak reszta dziewczyn. Cudowny maluch. Aż zapragnęłam sama mieć takie maleństwo, ale na to oczywiście nadejdzie najbardziej odpowiedni czas. 
Naszemu spotkaniu towarzyszył szczytny cel. Pomagaliśmy Stowarzyszeniu Razem Osiągniemy CelCelem Stowarzyszenia jest wspieranie działań na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych w społeczeństwie, w tym dzieci zagrożonych niepełnosprawnością, dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. Wszystkie razem nazbierałyśmy imponującą ilość nakrętek plastikowych. Dodatkowo odbyła się licytacja charytatywna, dzięki której uzbierałyśmy dość dużą sumę, która została przekazana dla Stowarzyszenia. Sponsorami licytacji byli: Elfa Pharm, MSZ Zawada, Skip Shop. Oillan, Zielona Sowa, Madoniss, Silcare, Cztery Szpaki, Domowa Przystań i Econtour Brush Factory. Uwielbiam uczestniczyć w takich spotkaniach, które też niosą pomoc dla innych osób. Dodatkowo firma Mill Clean okazała także miły gest i podarowała korki dla Stowarzyszenia. Dalsza część spotkania minęła świetnie. Organizatorki przygotowały dla nas także bardzo fajne zabawy integracyjne, które sprawiły dużo śmiechu. Musze przyznać, że był to świetny pomysł z ich strony. W międzyczasie odbyła się także wymiana kosmetyczna między nami. Dało to nam możliwość poznania nowych produktów oraz testowania ich bez potrzeby marnowania. Każda z nas znalazła coś ciekawego dla siebie. 

Spędzając czas w tak świetnym towarzystwie nawet nie wiem kiedy tak szybko zleciał nam czas. Kolejnym miłym gestem ze strony organizatorek były przygotowane dla wszystkich uczestniczek upominki. Oczywiście zostały nam wręczone. Upominków były naprawdę świetne. Ale o nich opowiem wam w kolejnym wpisie z upominkami. Będziecie musiały troszkę poczekać na to, ale postaram się to zrobić jak najszybciej oczywiście. Każda z nas z pewnością znalazła coś dla siebie. Ogólnie moim zdaniem jest to bardzo fajny pomysł na poznanie nowych produktów, ponieważ ja większości z nich nie miałam okazji jeszcze poznać.  Znalazło się w nich także coś dla mojego synka, który bardzo się ucieszył z tego, gdy wróciłam do domu. 


Jakie są moje wrażenia po spotkaniu ? Nigdy nie wyszłam z lokalu taka pełna energii oraz zmotywowana. Czuję, ze naprawdę odpoczęłam i zregenerowałam siły. Uwielbiam spotykać się z tak ciekawymi i sympatycznymi osobami. Moim zdaniem jest to jak najlepiej spędzony wolny czas. Oczywiście nie żałuję niczego i spotkałabym się z tymi osobami ponownie. Przede wszystkim wymieniłyśmy się naszym doświadczeniem oraz radami w strefie blogowania. Dobrze jest mieć takie osoby, które mają taką samą pasję jak ja i możemy razem o tym porozmawiać. Chciałam bardzo podziękować organizatorkom za zaproszenie i ukłonić się po tym jak zobaczyłam ile pracy włożyły w przygotowania. Dziękuje. W spotkaniu brały udział :ORGANIZATORKI KASIA ( doubleidentity) EMILKA (kobiecości)


AGNIESZKA ( LadyAggu) EWELINA ( alevve)


MARTA (marciikblog) ZUZIA( ZuzkaPisze)


MARTYNA - MAARTYSIA


IWONA - SIEJETEJE

Copyright © 2017 Gabrysiowa Mama