8/01/2018 24

Jak Najszybciej I Najwygodniej Wysłać Paczkę ?


Swego czasu bardzo często korzystam z usług kurierskich. Wysyłam paczki do znajomych, bliskich oraz do klientów, którzy odkupują ode mnie ubranka dziecięce lub damskie.  Jak wiadomo moi klienci często proszą mnie o wysyłanie ich paczek najtańszym kosztem dostawy. Wiąże to się często z długimi i męczącymi poszukiwaniami usług kurierskich. Bardzo mnie to zniechęcało do dalszej sprzedaży. Postanowiłam poszukać się najlepszego rozwiązania dla mnie. Znajoma pokazała mi stronę Furgonetka. Początkowo byłam do niej bardzo sceptycznie nastawiona, bo wiadomo, że w tych czasach lepiej być ostrożnym. Opowiedziała mi o niej wszystkie ważne informacje, które powinnam wiedzieć. Poczułam się bardzo zaintrygowana tym co usłyszałam i postanowiłam ją dokładnie sprawdzić i dać jej szansę. Co to jest furgonetka ? Jakie są korzyści wynikające z korzystania z niej ? 


Po zapoznaniu się ze stroną Furgonetka wiedziałam już o niej dosłownie wszystko i jakie są korzyści z korzystania z niej.  Furgonetka to platforma, która umożliwia zarówno Wam jak i mi wysyłać szybko i tanio paczki. Mogą z niej korzystać osoby prywatne jak i firmy. Jest to bardzo wygodny i prosty sposób wysyłki. Dla mnie okazał się on strzałem w dziesiątkę przy moich zamówieniach. Nie zdarzają się one często, ale mimo wszystko wymagają poświęcenia czasu. Wystarczy, że wejdę na stronie w narzędzie, które po wypełnieniu okienek, w których znajdują się podstawowe parametry przesyłki, czyli gabaryt, waga oraz wymiary pozwoli mi na wybór najtańszej opcji wysyłki. Wybór jest bardzo duży, ponieważ znajdziemy tam, aż 10 firm kurierskich - DHL, DPD czy InPost. Osobiście byłam bardzo zaskoczona taką ilością kurierów do wyboru. Paczki możemy nadawać zarówno do naszego kraju jak i zagranicę. Jest to świetna opcja dla osób, które wysyłają prezenty swoim bliskim zagranicę. Z pewnością bardzo dużo zaoszczędzą. 


Postanowiłam, że wybiorę kuriera DPD, ponieważ bardzo cenię sobie ich usługi i zawsze mam pewność, że moja paczka dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Okazała się być także wysyłką w bardzo przystępnej cenie, co oczywiście też zaliczam na plus. Kolejną czynnością było uzupełnienie danych odbiorcy. I tak naprawdę to okazało się wszystkim. Wystarczyło tylko, że w dalszym ciągu zaczekałam na kuriera, który odebrał ode mnie paczkę. Wykonując to rano, kurier był u mnie już w godzinach popołudniowych. Odebrał paczuszkę i zostawił pokwitowanie odbioru paczki. Moja paczka wyruszyła w podróż a ja mogłam ją monitorować w zaciszu domowym. Wszystko odbyło się szybko i przyjemnie. Nie miałam z tym żadnych problemów. Na pewno wiele razy skorzystam ze strony Furgonetka, ponieważ znacznie ułatwiła mi wysyłkę paczek do bliskich oraz klientów. Miałam przede wszystkim zaoszczędzony czas i mniej nerwów. A cz Wy znacie już stronę furgonetka ?24 komentarze:

 1. Mój ukochany korzysta praktycznie codziennie z ich pośrednictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam mam poczte niedaleko i z niej korzystam. Wpadnij i do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ale jeszcze nie wysyłałam u nich, przeważnie chodzę na pocztę bo wysyłam małe paczki lub listy :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam poczte 100 metrów i zawsze wysyłam przez nią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post. Muszę wypróbować. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet o nich nie słyszałam, teraz chętnie zajrzę na stronę. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej usłudze, a dużo wysyłam, więc w sumie się zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o tej usłudze, a dużo wysyłam, więc w sumie się zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sporo już o nich czytałam, postawili na marketing blogowy i teraz co druga blogerka o nich pisze 😂

  OdpowiedzUsuń
 10. Na szczęście rzadko kiedy nadaje paczki

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo rzadko wysyłam paczki więc nie musiałam nigdy szukać tańszych rozwiązań.

  OdpowiedzUsuń
 12. Znam tę stronę, mają dobre opinie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Znam tę stronę. Pozwala znacznie oszczędzić czas przy szukaniu odpowiedniej opcji wysyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Znam tę stronę i bardzo często z niej korzystam, szczególnie jeżeli paczka jest duża i wartościowa.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam kilka pozytywnych opinii na temat tej strony chętnie z niej skorzystam, gdy będę potrzebowała coś wysłać szybko, tanio bezpiecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Znam stronę lecz jakos zawsze wysyłam pocztą

  OdpowiedzUsuń
 17. Znam tą firmę i również jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Słyszałam o tym serwisie jakiś czas temu, a także i miałam okazję korzystania z jego usług i serdecznie polecam. Szybko i rzetelnie, nawet jeśli chodzi o kłopotliwe, większe przesyłki.

  OdpowiedzUsuń
 19. Powiem Ci że ostatnio korzystałam z och usług aby sprawdzić czy będzie ok - i jestem zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie miałam jeszcze okazji do skorzystania z ich usług.

  OdpowiedzUsuń
 21. Nie znam strony furgonetka ani ich usług, być może kiedyś skorzystam
  Pozdrawiam kaasilka
  Blog
  Instagram

  OdpowiedzUsuń
 22. Jeżeli zajdzie taka potrzeba , będę miała na uwadze Kochana Twój post,oraz polecę kuzynowi :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Fajna stronka, musze o niej pamietac :)

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © 2017 Gabrysiowa Mama