Jak AVG Dba O Forme Naszego Komputera ? + Zniżka 50 %


We wcześniejszym wpisie krótko opowiedziałam wam kilka ważnych spraw o AVG - KLIK. Opowiadałam wam o ochronie waszych danych i o raporcie zagrożeń. Obiecałam wam, że przygotuję kolejny wpis o dodatkowych informacjach o tym antywirusie. Na początku może cały wpis weźmiemy w kontekście dbania o naszą formę. Właśnie tak samo powinniśmy dbać o formę naszego komputera/ urządzeń. Dla przypomnienia antywirus AVG wybrało już ponad 400 milinów osób na świecie, dzięki jego prostej obsłudze oraz skuteczności. Łączy on funkcję aż 4 różnych programów. Łączy funkcję antywirusa oraz przyśpieszania programów. Chroni przed różnymi rodzajami zagrożeń w sieci (wirusami, trojanami, programami ransomware wymuszającymi okup, spamem, wejściem na zainfekowane strony www itp.).Bez limitu stanowisk (czyli płacimy raz i instalujemy gdzie chcemy, na dowolnej liczbie komputerów / smartfonów/ tabletów).Praktycznie nie trzeba go obsługiwać (wszystko zautomatyzowane, działa w tle bez zajmowania czasu użytkownika, nie trzeba się znać. Jedna licencja na komputery i smartfony (nie trzeba kupować innego programu na telefon, a innego na komputer).


AVG Ultimate

Idea: AVG Ultimate jest dla komputera tym, czym dla człowieka jest bycie fit. Antywirus - profilaktyka, zapobieganie chorobom (wirusom), dbanie o dobrą kondycję komputera (podobnie jak ćwiczenia, siłownia = dbanie o dobrą kondycję człowieka). Trzeba to robić regularnie, bo inaczej nie będzie efektów (nie da się być sprawnym trenując raz na jakiś czas = nie da się utrzymać komputera w dobrym stanie zajmując się tym od czasu do czasu). Trzeba zabezpieczać się przed różnymi zagrożeniami (chorobami, kontuzjami, przetrenowaniem itp) - tak samo komputer (trzeba go chronić przed spamem, wirusami, zainfekowanymi stronami itp.). Tylko kompleksowe działanie przyniesie efekt. Dodatkowo AVG Ultimate pozwala zaplanować „treningi” dla komputera, tak jak się planuje trening sportowy (czyli np. ustalić regularne skanowanie, automatyczne sprawdzanie poczty, stron www, automatyczne działania w przypadku wykrycia wirusa > to wszystko co pozwoli go utrzymać w dobrej formie). Nie trzeba być ekspertem żeby go używać, żeby osiągnąć efekty (jest jak trener który pomaga, wie kiedy trzeba co zrobić, jak ćwiczyć najlepiej by osiągnąć optymalne wyniki).


AVG PC TuneUp 

To program służący do przyspieszania działania komputera. Jego zadaniem jest „sprzątanie” wszystkich śmieci jakie zbierają się w trakcie użytkowania, takich jak np. stare wersje programów, pliki tymczasowe, pamięć podręczna, podwójne pliki - rzeczy które zostają na dysku, ale są niepotrzebne. W efekcie dysk się zapełnia i komputer działa wolniej.  TuneUp monitoruje również system, by zawsze był w pełni sprawny (optymalnie wykorzystywał zasoby) i automatycznie zajmuje się problemami, jeżeli takie się pojawią.AVG PC TUNE UP 

Jest jak energetyki, odżywki > pozwala podkręcić tempo, ćwiczyć mocniej, więcej, dłużej. Tak jak napój energetyczny sprawia, że zmęczenie nie dopada sportowca zbyt szybko, tak TuneUP chroni komputer przed tym by „nie dostał zadyszki” = pracował wolniej, z trudem, męcząc się z niepotrzebnymi plikami. Energetyk pozwala zwiększyć wysiłek > TuneUp pozwala zwiększyć wysiłek komputera tj. korzystać z programów i Internetu optymalnie, nawet jeżeli wymagają dużo zasobów = komputer daje radę nawet dużym obciążeniom, jak człowiek w trakcie treningu na siłowni. 


Działanie Tune UP :

Zwiększa ilość wolnego miejsca na dysku 

 • Oczyszcza organizm z toksyn, które odkładają się w trakcie całego życia, pomaga poczuć się lepiej, daje energię. Jest jak dobra dieta > uzupełnia inne działania treningowe i jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu.
Zwiększa żywotność baterii - przedłuża czas pracy na baterii, bo system nie musi obsługiwać tych wszystkich niepotrzebnych plików i działa na optymalnych ustawieniach
  

 • Jest jak energetyk - daje power do dalszego działania, masz więcej energii, możesz poprawiać swoje osiągi. Regeneracja po treningu - TuneUp pozwala „odpocząć” komputerowi i zebrać siły na dalsze działanie. Optymalizuje trening. Poprawia technikę, zapewnia wzmocnienie mięśni - komputer nie marnuje zasobów na „nieskoordynowane ruchy”, nie „męczy się” >> bo ma ich duży zapas - wszystko chodzi idealnie jak w zegarku, działa jak dobrze naoliwiona maszyna = jak dobrze wytrenowany organizm.

 • Wykrywa luki i naprawia błędy, które mogą spowodować nieprawidłową pracę komputera
  • Jest jak lekarz > diagnozuje problemy zanim się staną poważne, tak jak robi się badania kontrolne, żeby wykryć niebezpieczeństwo choroby zanim człowiek się rozchoruje.  Pozwala „wykryć” problemy, choroby >> czyli to co sprawia że ludzkie ciało nie może funkcjonować na 100%, jest lekarzem, który na bieżąco „bada” system i sprawdza czy wszystko z nim OK. Jest trenerem, który zwróci uwagę na to co przeszkadza w osiągnięciu sportowego celu, poprawi niedociągnięcia, zlikwiduje błędy, rozplanuje trening, zadba o motywację i samopoczucie.
  Działa automatycznie, pozwala dostosować ustawienia do konkretnego komputera i potrzeb użytkownika

  • Jest jak trener, który przypomni o treningu, zaplanuje odpowiednie ćwiczenia dla swojego podopiecznego, pomoże, dobierze odżywki, doradzi jak wykonywać dobrze ćwiczenie > indywidualne wsparcie, dokładnie takie jak potrzeba
  Start Up Manager - przyspiesza uruchamianie komputera
  • Zapewnia odpowiednią „rozgrzewkę”, przygotowuje do ćwiczeń, wysiłku; jest jak suplementy rozgrzewające mięśnie przed startem> można łatwiej i szybciej rozpocząć trening lub wystartować w wyścigu.
  Specjalna oferta na black friday - AVG Ultimate jest dostępne za 50% ceny

  KOD KUPONU :

     bf_ex_5

    STRONA   Komentarze

  1. AVG chyba puściło reklamę do sieci blogerskiej bo już któryś post z kolei widzę o tej tematyce :D Mimo wszystko pozostanę przy ESECIE.

   OdpowiedzUsuń
  2. Świetny post kochana! Chyba wypróbuje to i skorzystam z AVG ;)
   https://drawing-myhobby.blogspot.com/

   OdpowiedzUsuń
  3. Także korzystam z AVG i na laptopie i na teleofnie, jestem bardzo zadowolona :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja również korzystam z niego na wielu urządzeniach :)

    Usuń
  4. nigdy nie słyszałam o takim programie, ale może dlatego że jestem antykomputerowa:/ . Fajnie że tak wszystko opisałaś

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Rozumiem kochana, chociaż moim zdaniem dobrze wykorzystywany czas na komputerze jest najbardziej na tak :))

    Usuń
  5. Sama korzystam z AVG i jestem jak najbardziej zadowolono z działania :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Miałam AVG i nie byłam z niego zadowolona... W ostatnich 3 latach stawiam na ochronę od Windowsa i nie narzekam :) Wirusów i trojanów brak, więc działa a ja nie szukam dalej.

   OdpowiedzUsuń
  7. Genialny i przydatny wpis!💖

   OdpowiedzUsuń
  8. A ja posiadam Norton i go lubię :) www.meriskarecenzuje.pl

   OdpowiedzUsuń
  9. Korzystam od lat z AVG i jestem bardzo zadowolona!

   OdpowiedzUsuń
  10. AVG to mój ulubiony antywirus :D

   OdpowiedzUsuń
  11. Na poprzednim laptiopie korzystalam z AVG i bylam jak najbardziej zadowolona. Ma macbook'u wydaje mi sie ze nie potrzebuje ale wpis bardzo korzystny ;)

   OdpowiedzUsuń
  12. A ja się na tym nie znam i zawsze robi to mój narzeczony, który też się nie zna. Chyba czas wziąć sprawy ochrony w swoje ręce.

   OdpowiedzUsuń
  13. Odpowiedzi
   1. ja równiez bardzo kochana, chociaż niedługo mi się licencja konczy ;)

    Usuń
  14. Ja mam avast i jestem zadowolona.

   OdpowiedzUsuń
  15. Jeżeli chcemy długo cieszyć się naszym komputerem, to warto jest zainwestować w dobrą ochronę!

   OdpowiedzUsuń
  16. Ochrona komputera to podstawa. Ja używałam wielu tego typu programów i jeden sprawdza się już od lat i dla mnie jest niezawodny <3

   OdpowiedzUsuń
  17. Zastanawiające, dlaczego reklamujesz AVG ;)
   Osobiście, odkąd używam Windows10, a właściwie już chyba od 8ki, nie używam żadnego antywirusa.
   Obecnie wbudowany Defender wspaniale sobie radzi z ochroną.

   OdpowiedzUsuń

  Prześlij komentarz

  Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

  instagram @gabrysiowamama_

  Copyright © Gabrysiowa Mama