Sierpniowe Spotkanie Blogerek W Bialymstoku Zapisy


Spotkanie blogerek to świetna okazja do poznania osób dzielących pasję taką samą jak my . Nie dość, że jest to możliwość poznania naprawdę ciekawych osób, ale także dodatkowo każda z może spędzić miło ten dzień na rozmowie w bardzo dobrej atmosferze. Od bardzo dawna zastanawiałam się właśnie nad organizacją takiego wydarzenia. Nadszedł czas aby zaprosić Was na Sierpniowe Spotkanie Blogerek. Organizuję ją wraz z cudowną Magdaleną z bloga My Womens World .Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku w Białymstoku. Liczba miejsc jest ograniczona. Więc jeśli chcecie ten sierpniowy weekend spędzić naprawdę w miłym gronie razem z nami to zapraszamy do zapisów !.


Wystarczy, że na adres email spotkanie.blogerek@wp.pl prześlecie wiadomość, w której znajdą się następujące informacje :

Imię i Nazwisko
Nazwa Waszego Bloga Oraz Link Do Niego
Tematyka Bloga
Kilka słów o Was :)


Zgłoszenia możecie przesyłać do 13 czerwca 2018 roku. O wynikach zostaniecie poinformowane już następnego dnia, czyli 14 czerwca wiadomością zwrotną. 


Ja ze swojej strony tylko dodam, ze to będzie dla mnie niezwykłe wydarzenie, aby móc się z Wami spotkać, dlatego zachęcamy do zgłaszania się. 


Komentarze

 1. Oczywiście że się zgłoszę. Zaraz jak wrócę do domu siadam i wysyłam zgłoszenie ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie to jednak za daleko, abym się zgłaszała. Jednak życzę Wam świetnego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się zgłosila, ale nie wiem czy będziemy wtedy w Białymstoku 🙁

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysyłam! Też niedługo będę organizować, dam Ci znać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja już swoje zgłoszenie wysłałam na drugim blogu :) może akurat będę miała szczęście i poznam wspaniałe blogerki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama