Peruka - Hit Czy Kit ?


Każda z nas kobiet uwielbia zmieniać coś od czasu do czasu w swoim wyglądzie. Nie bez powodu twierdzi się, że kobieta bywa zmienną. Tak właśnie bywa w przypadku zmiany fryzury. Nie należy to do najłatwiejszych zmian human hair wig. Wiąże się ona przede wszystkim z narażeniem dobrej kondycji naszych włosów - rozjaśnianie, wysoka temperatura i farbowanie.  Co wybrać, kinky curly bundlesby czuć się doskonale we własnej skórze? A może dodatkowo zafarbować włosy? Z pomocą w decyzji przychodzą peruki! UniWigsKażda z nas może mieć długie włosy !
      
Peruki to również doskonałe wyjście dla pań, które marzą o długich włosach. W jednej chwili zmienią image i pozwolą cieszyć się wymarzoną fryzurą. (lace front wigs) Peruki sprawdzą się również w przypadku zapuszczania krótkich włosów. Okres przejściowy pomiędzy krótkimi, a dłuższymi włosami może być kłopotliwy. W tym czasie włosy źle się układają, nie nabierają formy. Dzięki peruce deep wave hair możemy chwilowo ukryć włosy, zanim osiągniemy wymarzoną długość. Jeśli peruka nie odpowiada naszym wymaganiom, możemy zdecydować się na przedłużanie włosów lub ich zagęszczanie.( human hair wigs )Jeśli chcesz, by Twój wygląd zachwycał, a przede wszystkim nie zdradzał żadnych zabiegów, wybierz włosy naturalne, które sprawdzą się do tego celu najlepiej. 


Dbanie O Peruki

Tak, jak dbasz o swoje naturalne włosy regularnie myjąc je i szczotkując, tak samo należy dbać o perukę. Oto podstawowe podpowiedzi odnośnie dbania o perukę:
 • Delikatnie i dokładnie rozczesuj perukę palcami lub używając przystosowanej do tego metalowej szczotki
 • Dodaj jedną łyżeczkę szamponu do pielęgnacji peruk do umywalki wypełnionej zimną wodą. (lace wigs )
 • Zanurz perukę na jedną minutę i delikatnie ugniataj. Nie pocieraj!
 • Przepłucz perukę delikatnie pod bieżącą zimną lub letnią wodą. Płukać dwukrotnie lub tak długo aż szampon zostanie dokładnie spłukany.
 • Osusz perukę delikatnie przy pomocy ręcznika. Nie wykręcaj i nie wyżymaj!
 • Użyj niewielkiej ilości odżywki w spray-u nanosząc ją z odległości 25-30 cm.
 • Pozwól peruce wyschnąć naturalnie, nie używaj suszarki do włosów. Możesz delikatnie ułożyć fryzurę palcami.
 • Rozczesz perukę dopiero, gdy będzie całkowicie sucha. Nie pozwalaj by peruka wysychała w pełnym słońcu. (full lace wigs )


Komentarze

 1. Peruka jest fajną opcją, gdy chcemy sprawdzić czy pasuje nam jakiś kolor włosów czy fryzura :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama