Ślub - Jak Ubrać Dziecko - Dziewczynki Inspiracje


Wszystko jest zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Mamy piękna suknię  godną prawdziwej Panny młodej, garnitur dla przyszłego męża. Został tylko strój dla dziecka. No właśnie, często przed weselem, gdy mamy pomysł na własną stylizację, zastanawia nas jak ubrać własnego dziecko, aby wyglądało jak najpiękniej. Jest to naprawdę duży problem.  Oczywiście da się to wszystko zrobić, aby było przede wszystkim modnie i wygodnie ! Pokarzę dziś Wam kilka inspiracji dla dziewczynek. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. For Kids


Przede wszystkim wygoda !

Dokładnie tak ! W pierwszej kolejności powinniśmy postawić na ubranie, które nie tylko jest modne, ale także wygodnie. Pamiętajmy, że nasze dziecko będzie musiało spędzić w tej stylizacji bardzo długi czas na weselu. Dzieci przede wszystkim na weselu bawią się - biegają z dziećmi przebywającymi razem z nimi na weselu i tańczą. Niech ten czas nie będzie dla nich czymś w rodzaju męki w niewygodnej sukience, która jest zbyt sztywna lub zbyt długa. Najlepszym rozwiązaniem będzie, gdy nasza córka wybierze się z nami na poszukiwanie odpowiedniej sukienki, tak aby mogła ocenić czy będzie dla niej w niej wygodnie. Click Link 
Komentarze

 1. Takie mlode damy, przepiekne sa te sukienki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale urocze sukienki, ja na chwilę obecną nie miałabym komu takiej sprezentować, ale są piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis, po zdjęciach widzę, że mamy bardzo podobny gust. Moja czteroletnie siostrzenica niebawem wybiera się z nami na wesele, w tym celu jej mama zakupiła dla niej wyjątkową kreację, która idealnie wpisuje się w temat przewodni ślubu, którym są koronki. Sukienki wizytowe dla dziewczynek wysokiej jakości oferuje dziś wiele sklepów internetowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziecku powinno być wygodnie nawet na takiej uroczystości. Na zdjęciach na początku można założyć koronkową suknię ale potem warto dziecko przebrać. Para młoda tego dnia ma się prezentować najlepiej, taka prawda. Smoking Ślubny dla Pana i piękna suknia dla Pani Młodej. Najlepiej oczywiście szyte na miarę, tak by pasowały w 100% do sylwetek.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama