Sierpniowe Spotkanie Blogerek W Bialymstoku 18.08.2018 - Relacja, Upominki i Masa Zdjec


Wiele razy miałam przyjemność wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach blogerek organizowanych przez inne dziewczyny. Spędzony czas z  nimi zawsze zaliczałam do jak najbardziej udanych. Spotykanie się z nimi ma w sobie coś takiego, że nie można z niego wyjść bez dawki motywacji oraz uśmiechu na twarzy. Miałam świadomość tego, że organizacja jego niesie ze sobą ogrom pracy i stresu. Mimo to miałam wielką ochotę się o tym przekonać, ale ciężko mi było zrobić ten pierwszy krok, ponieważ myślałam, że sobie nie poradzę. I z tego miejsca chcę serdecznie podziękować Madzi za jej pomoc, bo gdyby nie ona to nigdy bym się na to na pewno nie odważyła. Nie znałyśmy się wcześniej, ale myślę, że jesteśmy zdecydowanie swoimi bratnimi duszami. Postanowiłyśmy razem zabrać się za organizację Sierpniowego Spotkania Blogerek w Białymstoku, które okazało się świetnym pomysłem na miłe spędzenie czasu w Sierpniową sobotę !. Oczywiście stresu nie mogło zabraknąć, bo wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Myślę, że obie świetnie sobie z tym poradziłyśmy. Chociaż po drodze też miałyśmy kilka przeszkód, ale udało się !

Przyszedł wreszcie ten wyczekiwany dzień, czyli nasze spotkanie. Obyło się ono 18 sierpnia o godzinie 14:00 w Białymstoku. Postanowiłyśmy znaleźć odpowiednie miejsce, którym okazała się Miodosytnia mieszcząca się na ulicy Sienkiewicza 26. Nie bez powodu postawiłam na to miejsce, ponieważ Madzia nie znała go wcześniej i w pełni zdała się na moją opinię. Będąc na poprzednim spotkaniu organizowanym przez dziewczyny w tej kawiarni zrobiła ona na mnie naprawdę duże wrażenie. Zresztą opowiadałam Wam o tym w swojej relacji. Jest to miejsce pełne niezwykłego klimatu, dopracowane w każdych detalach - przepiękny motyw miodu, urokliwie dodatki. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych restauracji w Białymstoku jeśli chodzi o wystrój. Oczywiście nie tylko wnętrze zasługuje na brawa, ale także bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie.  Jak pisałam w poprzedniej relacji jest to miejsce bardzo przyjazne dla osób z nietolerancjami pokarmowymi ( uczulenie na laktozę, mleko, gluten). Przykładowo możemy poprosić o dodanie mleka migdałowego zamiast krowiego. Moim zdaniem jest to bardzo fajna sprawa. Obsługa bardzo miła i pomocna - na najwyższym poziomie. Tylko spójrzcie na te wnętrze ! Zdjęcia nie są w stanie oddać tego piękna  jest na żywo. 


Natalia ( ElfNaczi) - miałam okazję poznać ją na pierwszym spotkaniu organizowanym przez Asię i Michalinę, do którego mam duży sentyment. Wspaniała, rozgadana tak jak ja osoba. Można z nią rozmawiać godzinami. Bardzo podziwiam jej śmiałe dążenie do celu i wkładanie w to tyle serca ! Na jej blogu możecie znaleźć wpisy o tematyce kosmetyków naturalnych. 


Martyna (Maartysia) - miałam również przyjemność ją poznać na spotkaniu ale tym razem drugim, które organizowała sama wraz z Paulą. Bardzo je wtedy podziwiałam za ogrom pracy jakie w to włożyły. Prześliczna, bardzo miła osoba. Szkoda, że nie miałam okazji zobaczyć jej córeczki, bo widziałam ją dość dawno. Dodatkowo dodam, że śledzę jej poczynania na instagramie i widzę jak bardzo spełnia się w roli mamy - prześlicznej, córeczki Oli. Na blogu Martyny znajdziecie wiele ciekawych i rzetelnych recenzji - pielęgnacyjnych oraz urodowych. 


Moja kochana Magdalena ( MyWomensWorld) - moja bratania dusza, która pomagała mi organizować cały ten wspaniały dzień, któremu jest poświęcony dzisiejszy wpis. Dziewczyna petarda ! Dodatkowo tak bardzo zakręcona jak ja, uwielbiam takie osoby, które są pozytywnie zakręcone i umieją się pośmiać i powygłupiać. Tak bardzo się cieszę, że miałam okazję dzięki temu spotkaniu ją poznać. Widocznie i ja mogę znaleźć podobną osobę do mnie - na pewno będzie to długa, świetna znajomość. Na blogu Magdy ( prowadzi go bardzo długo!) możecie znaleźć mnóstwo świetnych recenzji. Tematyka urodowa oraz pielęgnacyjna. 


Kasia (DoubleIdentity) - Pełna pozytywnej energii oraz ciepła osoba. Można z nią się pośmiać o poplotkować. Poznałam ją na moim drugim spotkaniu i od razu wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Z ciekawością śledzę jej insta stories. Podziwiam jak wspaniałą mamą jest dla swojego synka i dodatkowo pracowitą. Dla mnie jest to wulkan energii. Na blogu Kasi znajdziecie wiele wpisów o tematyce beauty. 


Zuzia (ZuzkaPisze) - To było nasze drugie spotkanie ! Tak bardzo się cieszyłam, że mogłyśmy ponownie się zobaczyć, chociaż szkoda, że tak szybko to minęło. Znałyśmy się z internetu wcześniej. Miałyśmy okazję poznać się niedawno na spotkanie w Augustowie. Od razu świetnie nam się ze sobą rozmawiało. Świetna dziewczyna, z pewnością jeszcze nie raz się zobaczymy. 


Agnieszka (AgnieszkaJozwoska) - Widziałyśmy się po raz drugi. Poznałyśmy się na poprzednim spotkaniu organizowanym również w tej kawiarni. Nie miałam okazji bliżej z nią rozmawiać z tego powodu jest mi bardzo smutno, bo nie mogę ocenić jaką jest osobą. Z pewnością ma bardzo ciekawą osobowość, bardzo ją podziwiam i jej dystans do siebie, którego mi jest czasem brak. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję to nadrobić. 


Iwona ( SiejeTeje) - bardzo, bardzo pozytywna kobieta ! Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie jak poznałam ją na spotkaniu w Augustowie. Zauważyłam że jest osobą wygadaną i śmiałą, zresztą tak jak ja. Żałuję, że nie mogłyśmy dłużej porozmawiać, ale wiadomo sama byłam w stresie czy te spotkanie się uda, ale na pewno to nadrobimy na kolejnym. 


Kamila (MyLoveFuchsia) - poznałyśmy się na moim pierwszym spotkaniu blogerek. Tym razem odwiedziła nas ze swoją córeczką - prześliczna, odważna dziewczynka. Kamila to wspaniała osoba, pełna pozytywnej energii i bardzo dzielna. Osobiście bardzo ją podziwiam ile pracy wkłada w prowadzenie swojej grupy, instagram, bloga , dodatkowo pracę i wychowanie dziecka. Na blogu Kamili znajdziecie mnóstwo informacji o pielęgnacji, kosmetykach naturalnych. 


I na końcu moja ukochana Emilka z bloga Kobiecości. Niestety przez stres i brak czasu nie zrobiłam jej oddzielnego zdjęcia za co ją serdecznie przepraszam. Mam jedynie takie, ale również wygląda na nim pięknie ! Z Emilką widzę się już po raz trzeci na spotkaniu. Poznałyśmy się na spotkaniu organizowanym przez nią, które należało do bardzo udanych i nawet udało mi się wreszcie poznać Grajewo. Emilka to pełna ciepła i życzliwości osoba. Bardzo ją podziwiam i jej zoorganizowanie, naprawdę świetna dziewczyna !


W spotkaniu wzięły udział :

Natalia - ElfNaczi
Iwona - SiejeTeje
Zuzia - ZuzkaPisze
Agnieszka - Agnieszka Józwoska
Emilka - Kobiecości 
Martyna - Maartysia
Kamila - My Love Fuchsia

Nasze spotkanie miało również swój bardzo ważny szczytny cel, a dokładniej aż dwa. Moim zdaniem takie właśnie spotkania to świetna okazja do pomocy. Tym razem postanowiłyśmy okazać naszą pomoc dla Schroniska Dla Bezdomnych Psów Arka w Łomży. Zebrałyśmy dla nich mnóstwo worków z karmą oraz pipety. Mamy nadzieję, że tym sposobem uszczęśliwiłyśmy chociaż w większym stopniu czworonogi. Do pomocy również dołączył sklep zoologiczny Zoo-Cel z Białegostoku, który podarował pipety. Bardzo dziękujemy, macie naprawdę złote serce. Drugim szczytnym celem naszego spotkania była pomoc dla mojej przyjaciółki Weroniki Uszakiewicz, która zbiera na protezę umożliwiającą jej normalne życie. Zebrałyśmy dla niej dzięki dziewczynom cały worek korków, aby chociaż w małym stopniu jej pomóc. Zachęcam do zapoznania się bliżej ze zbiórka Weroniki - KLIK  . Bardzo się cieszę, że mogłyśmy pomóc. 
Wraz z Magdą przygotowałyśmy również niespodzianki dla naszych uczestniczek spotkania aby umilić im spędzony czas. Pierwszą niespodzianką była prelekcja przygotowania przez markę BasicLab. BasicLab to stosunkowo nowa firma na rynku kosmetycznym, ale zyskująca w zaskakująco szybkim tempie popularność zarówno na blogach jak i instagramie. Byłam bardzo podekscytowana na myśl o prelekcji tej marki. Panie z marki BasicLab opowiadały nam o wszystkich seriach produktów z oferty firmy. Słuchałam tego z tak wielką ciekawością, że aż zapomniałam jak szybko czas nam mija. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o pielęgnacji włosów, a nawet dzieci. Była to naprawdę bardzo ciekawa prelekcja i należą tu się duże brawa dla Pań w takie zaangażowanie w to. Bardzo to doceniam. Dostałyśmy również zaproszenie na badanie skóry głowy do apteki Pod Lwem w Białymstoku. Bardzo się z tego faktu cieszę, ponieważ mam od niedawna bardzo duże problemy z ranami na głowie i chciałabym wreszcie zdiagnozować to i dowiedzieć się jak to leczyć, aby się tego pozbyć. Otrzymałyśmy również bardzo miłe upominki, które pokazuję Wam na końcu tego wpisu. Chciałam bardzo serdecznie podziękować dla Pań za tak wspaniałą i ciekawą prelekcję ! Bardzo i to bardzo cenię i dziękuje !. 


Gdy pierwsza prelekcja z BasicLab dobiegła końca postanowiłyśmy spokojnie sobie coś zamówić i zjeść. Każda z nas z ciekawością przeglądała menu kawiarni. Co prawda jeśli chodzi o dania główne nie jest ona zbyt szeroka, ale każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie zależnie od dnia. Moją uwagę jak zawsze przyciągnęła mrożona kawa z solonymi orzeszkami i karmelem, którą odkryłyśmy z Natalia na poprzednim spotkaniu. Jest ona po prostu przepyszna i przyznam, że nigdy takiej jeszcze nie piłam. Z pewnością będę wpadać na nią do kawiarni przy okazji odwiedzin w Białymstoku. Dodatkowo postanowiłam wypróbować pierogów z jagodami polanymi karmelem. Byłam bardzo ucieszona, ponieważ jestem największa wielbicielką karmelem i mogę go jeść pod każdą postacią - polewach, ciastach, nadzieniach. Gdy kelnerka przyniosła moje zamówione danie to byłam pod wielkim wrażeniem jak wszystko zostało przepięknie przygotowane  - szczególnie ten karmel wyglądał przepysznie. Oczywiście i sam pierogów był taki sam. W stresie jakim byłam nawet nie zauważyłam jak szybko je zjadłam. 

Postanowiłyśmy jeszcze wykonać nasza tradycję, czyli wymianę kosmetyczną. Nie mogło jej zabraknąć, bo w końcu jest to już nasza taka w sumie tradycja każdego spotkania. Każda z nas przyniosła ze sobą produkty, które są zbędne lub po prostu nie będziemy ich używać. Akurat będzie to idealna okazja na przetestowanie danego produktu dla osoby, która nie miałam okazji go mieć. Oczywiście ja nie wzięłam niczego, bo  muszę wykończyć rzeczy, które mam w trakcie testowania, aby nie powielać tego wszystkiego. 


Po wymiankach oraz wspólnych plotkach nadszedł czas na drugą niespodziankę, jaką była również prelekcja. Tym razem odwiedziła nas Pani Karolina, która poprowadziła prelekcję z marką Nc Nails Company. Akurat miałam okazję poznać już produkty tej marki, ale po tym wspólnie spędzonym czasie dowiedziałam się o wiele więcej o ofercie marki, ale także o nowościach, które mają się w niej pojawić. Najbardziej zaciekawił mnie lakier hybrydowy w nowym odcieniu - butelkowej zieleni, który będzie moim hitem tegorocznej jesieni. Dowiedziałam się kiedy ma być dostępny w sprzedaży i na pewno go kupię, gdyż nie przepuszczę takiej okazji. Również Karolina opowiedziała nam wiele ciekawostek i uradziła porad w zakresie wykonywania manicure hybrydowego. Dowiedziałam się również, że mają być organizowane warsztaty z tą marką w Białymstoku, dlatego na pewno się tam wybiorę ! Chciałam podziękować serdecznie Pani Karolinie oraz marce Nc Nails Company za przybycie i poprowadzenie tak wspaniałej prelekcji ! Dziękujemy !

Na koniec naszego spotkania, dzięki hojności wielu firm postanowiłyśmy przygotować dla naszych wspaniałych uczestniczek niespodzianki. Niespodziankami były upominki, myślę, że ich ilość robi naprawdę duże wrażenie.  W upominkach znalazło się wiele produktów zarówno do pielęgnacji oraz makijażu. Starałyśmy się aby były to praktyczne oraz przydatne produkty. Każdej firmie, która się do nas przyłączyła bardzo dziękujemy. Sami zobaczcie co otrzymały uczestniczki !. Z pewnością będą to miłe i owocne testy.  I tak właśnie minęło nasze pierwsze spotkanie organizowane przeze mnie oraz Magdalenę. Mam nadzieję, że każda z uczestniczek spotkania spędziła ten czas miło. Oczywiście w planach mamy systematyczne organizowanie spotkań, aby wspólnie spotykać się na wymianie doświadczeń w zakresie blogowania oraz na zwykłym plotkowaniu. 
Pinfactory przygotowało dla każdej z uczestniczek przypinkę z imieniem oraz nazwą bloga. Grafikę wybrałyśmy bardziej kwiatową, aby nawiązywała do wakacji i letniego czasu. Nie spodziewałam się, że będą aż tak piękne i dopracowane.  Zdecydowanie będzie to świetna pamiątka ze spotkania na bardzo długie lata. Marka Bourjois podarowała nam cztery pomadki z nowej serii Rouge Velvet The Lipstick w czterech różnych odcieniach. Jestem bardzo zadowolona z możliwości ich testowania, ponieważ już od bardzo dawna oglądałam się za nimi na Rossmannowskich półkach sklepowych. Odcienie jakie otrzymałyśmy - Soczysta, klasyczna czerwień, Nudziak, Koral i Róż. 
Marka Bell przygotowała dla każdej z uczestniczek zestawy z kosmetykami do makijażu. Znalazły się tu również nowości, które od niedawna pojawiły się na sklepowych półkach w każdej z biedronek. Szczególnie zaciekawiły mnie tu matowe pomadki w błyszczykach w moich ulubionych fioletowych odcieniach. Z pewnością opowiem Wam niedługo o nich więcej.  Otrzymałyśmy również - Puder prasowany, róż, zestaw korektorów oraz fluid. 
W torebeczkach od marki Oillan znalazłyśmy produkty z nowej serii Oillan Balance Face do pielęgnacji twarzy. Od wielu lat zarówno mi i jak mojemu synkowi towarzyszy marka Oilan. Mam dlatego bardzo duży sentyment do tej marki i jej produktów. Byłam bardzo ciekawa nowej serii do twarzy, ponieważ ciężko mi jest znaleźć odpowiednie produkty przy AZS (AtopowymZapaleniuSkóry). Najbardziej ciekawi mnie dermatologiczna emulsja do mycia twarzy, ponieważ codzienne oczyszczanie to podstawa dla mnie. Otrzymałyśmy również Muli- regenerujący krem pod oczy i powieki oraz krem do twarzy. 
Kolastyna zadbała o ochronę przeciwsłoneczną każdej z uczestniczek i ich pociech. Podarowała nam emulsję przyśpieszająca opalanie oraz krem ochronny na słońce dla dzieci i niemowląt. Pierwszy raz spotykam się z marką Kolastyna i jej produktami, ale jestem ich bardzo ciekawa. Niestety muszę się przyznać, ze bardzo często zapominam o ochronie przeciwsłonecznej swojej. U synka stosuję ją obowiązkowo. 


Te przepiękne zapakowane o uroczych szatach graficznych przygotowała nam nowo poznana firma Majru, która od razu wzbudziła we mnie bardzo dużą ciekawość do ich produktów. Szczególnie, że są to produkty naturalne, czyli takie, których teraz najczęściej używam w swojej pielęgnacji. Otrzymałyśmy hydrolat z kwiatów róży oraz peeling z trawą cytrynową. Aktualnie w użyciu mam peeling, który ma przepiękny, orzeźwiający zapach. Bardzo ciekawa jest również fakt, że peeling tuż po jego zmyciu pozostawia tłustą warstwę, która bardzo szybko się wchłania. Moim zdaniem jest to świetna sprawa, szczególnie takim osobom jak ja, które nie lubią takiej odczuwalnej warstwy. Marka Bispol zadbała o wystrój naszych wnętrz. Podarowała nam swoją nowość, czyli smukłe, bardzo eleganckie świece szklane. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie również opakowanie, w które została zapakowana świeca - jest świetne. Aromat jaki pozostawia świeca jest przepiękny i delikatny. Idealny na jesienne wieczory przy kawie. 
STRONA INTERNETOWA / FACEBOOK / INSTAGRAM 

Od marki Dermena otrzymałyśmy dwa produkty - Odżywczy krem natłuszczający na noc oraz nawilżające mleczko do demakijażu. Zaciekawiło mnie tu najbardziej mleczko do demakijażu, ponieważ przyznam się, że dawno nie korzystałam z mleczka przy demakijażu. Będzie to świetna okazja, aby powrócić oraz sprawdzić jak się spisze przy mojej wrażliwej skórze. 


Marka CD Kosmetyki obdarowała nas zestawem swoich produktów z serii z cytryną. Jest to totalny strzał w dziesiątkę, gdyż jest to moja ulubiona seria. Miała ją okazję testować po jednym ze spotkań, w którym brałam udział. Szczególnie polubiłam tutaj deo atomizer, którego używam jako antyperspirant. Z pewnością opowiem Wam bliżej o tych produktach na blogu. Pojawiła się też marka Costasy - Lily Lolo, która podarowała dla uczestniczek mascare do rzęs , korektor prasowany o mnóstwo próbek produktów. Ta marka niejednokrotnie pojawiała się na moim blogu. O maskarze również Wam opowiadałam, ale korektora będę używać po raz pierwszy, więc z chęcią napisze Wam o nim więcej. Marka Chic Chiq podarowała każdej z uczestniczek różne rodzaje maseczek. Mi akurat tutaj trafiła się A La Rose, którą już miałam okazję testować i szczerze ? Ucieszyłam się, że to akurat ona, gdyż miałam akurat kupować sobie drugie opakowanie. Jest świetna - uwielbiam miękka i oczyszczoną skórę po niej.  Może pojawi się w ulubieńcach ?


Marka Creamy jest dla mnie nową marką, ale zupełnie już podbiła moje serce tym serum. Z racji tego, że swoje serum, którego używałam od Issois wykończyłam postanowiłam od razu zabrać się za testowanie tego od Creamy. Pierwsze co mnie zaskoczyło to zapach - przepiękny, dość mocny kwiatowy. Mogłabym jego porównać do aromatu perfum. Ale nie chcę więcej zdradzać bo na pewno Wam o nim więcej opowiem na blogu lub instagramie. 
Marka Coloris Cosmetics przygotowała dla uczestniczek zestawy produktów do paznokci oraz pielęgnacji ust Laura Conti. Mi szczególnie spodobał się tu zmywacz w gąbce, którego często używam do ściągania hybryd oraz produkty do pielęgnacji ust. Lakierów tradycyjnych nie używam, dlatego oddałam je dla mamy, bo ona lubi takie odcienie. 


Marka Allegroff wręcz rozpieściła każdą z uczestniczek spotkania, gdyż podarowała im naprawdę duże zestawy produktów. Znalazły się tu głownie produkty z myślą o alergikach oraz dzieciach. Mi się tu wręcz wszystko okazuje być przydatne. Najbardziej jestem ciekawa neutralizatora alergenów  kurzu domowego, ponieważ jesienią cierpię przez kurz właśnie na wieczny katar . 
Nie tylko kosmetyki i produkty do pielęgnacji pojawiły się w upominkach na naszym spotkaniu, ale też i książka. Wydawnictwo Wam podarowało dla każdej z uczestniczek książkę o kosmetykach w naszym ogrodzie. Dla mnie jest ona wręcz idealna, bo akurat jestem ciekawa jakie dobrodziejstwa kryją się w moim ogrodzie. Z chęcią opowiem Wam o niej więcej !


Markę Only Bio znam jedynie z blogów innych blogerek. Bardzo się ucieszyłam, że znalazły się tutaj produkty do pielęgnacji włosów, ponieważ mam zamiar teraz kłaść większy nacisk na poprawę stanu moich włosów po lecie. Niestety lato zawsze pogarsza kondycję moich włosów, a szczególnie upały z jakimi miałyśmy do czynienia. Myślę, że najbardziej zaciekawiła mnie tu odżywka odbudowująca, bo ma naprawdę fajny skład. Marka BasicLab to pierwsza marka, która uczestniczyła w prelekcjach na naszym spotkaniu. Dla każdej z uczestniczek przygotowała zestaw dobrany do potrzeb każdej z nich. W zestawie znalazły się szampon, odżywka oraz antyperspirant. Po tak ciekawej prelekcji jestem wręcz zaciekawiona jak te produkty poradzą z moim problemem. Testuję już je wszystkie. Jedyne co mogę zdradzić o nich to to, ze maja przepiękny zapach - jak perfumy. Marka Nc Nails Company była drugą marką z prelekcji. Przygotowała dla każdej z uczestniczek zestaw produktów składający się z pyłku, lakierów hybrydowych, masła shea oraz pędzelka syrenki. Nie muszę chyba dodawać, że największe zainteresowanie zrobił tutaj ten pędzelek. Akurat mój pędzelek miotełka do pyłków uszkodził się, więc wypróbuję ten z największą radością. 


Marka AA kosmetyki również się do nas przyłączyła. Przygotowała dla każdej z uczestniczek zestawy ich produktów składające się z podkładu kryjąco - witalizującego, który okazał się dla mnie zbyt ciemny, chusteczek do higieny intymnej i z wygładzającego mleczka do mycia, które najbardziej mnie tu zaintrygowało. Dodatkowo mleczko jest odpowiednie dla vegan. Świetnie, że marka tworzy produkty z myślą też o takich osobach. 


Markę Regenerum znam jedynie z reklam telewizyjnych oraz zaprzyjaźnionych blogów. Będzie to świetna okazja do przetestowania jej na sobie. Co prawda nie do końca podoba mi się tu serum do brwi i rzęs, bo ja nie używam takich produktów po moich przygodach z nimi, ale za to serum do paznokci i pomadka przyda mi się. 
Marka Mediheal to dla mnie totalna nowość i nie miałam pojęcia o jej istnieniu nawet. Przyjrzałam się jej lepiej i sprawdziłam, że mają w swojej ofercie bardzo duży wybór maseczek do twarzy. Świetna wiadomość jak dla mnie, bo poszukiwałam właśnie takiej marki z tak dużą ofertą maseczek, bo takich mi po prostu brakuje. W zestawie znalazły się trzy maseczki, które z chęcią przetestuję. 

Marka Blistex to dla mnie zupełna nowość i tak samo jej produkty z oferty. Niestety nie przykładam uwagi do pielęgnacji ust latem, ale wielkimi krokami zbliża się jesień, czyli najgorszy czas dla moich ust. To właśnie wtedy nadmiernie się wysuszają oraz pękają. Blistex podarował nam zestaw składający się z produktów do ust. Tak jak pomadek ochronnych nie używam tak w tej z smakiem lemoniady po prostu się zakochałam ! Mogłabym ja wręcz zjeść :) A może by tak wpis o odpowiedniej pielęgnacji ust ? 
Marka Vasco zadbała o manicure hybrydowy każdej z uczestniczek, dlatego w upominkach od marki pojawiły się zestawy składające się z lakierów hybrydowych oraz akcesoriów niezbędnych do wykonania manicure hybrydowego. Mi akurat trafiły się idealnie odcienie - czerń oraz mięta. Myślę, ze będą często gościć na moich paznokciach jesienią, gdyż uwielbiam takie zestawienie. Kolejnym świetnym faktem jest iż nie miałam okazji jeszcze poznać formuły i konsystencji lakierów tej marki. Ciekawe czy przypadną mi do gustu i jak będzie się z nimi pracować. 

Marka Shefoot zadbała o jesienną pielęgnację stóp każdej z uczestniczek wręczając im zestaw produktów do stóp - kojący żel na zmęczone nogi, krem przeciw zrogowaceniom oraz dwustopniową kurację dla stóp regenerująco - wygładzającą.  Muszę się przyznać, że aktualny stan moich stóp ma wiele do życzenia. Niestety zapomniałam o nich i zaniedbałam je. W pierwszej kolejności sprawdzę sobie dziś tą kurację dla stóp, bo jestem jej najbardziej ciekawa. Kiedyś miałam produkty tej marki i nie zawiodłam się na nich. 


Marka Colyfine jest mi znana, ponieważ miałam już nią do czynienie. Szczególnie z suplementami diety, które okazały się bardzo dobre i nie ukrywam, że wciągu dalszym z nich korzystam. Nie byłam świadoma, że w ich ofercie znalazły się również pomadki ochronne oraz krem do twarzy. Będzie to świetna okazja do przetestowania ich. 


Bielenda potrafi trafić w gusta każdej z kobiet. Wszystkie produkty tu okazały się właśnie takim strzałem ! Znalazł się tu złoty eliksir, któremu przyglądałam się na blogach już od bardzo dawna, szczególnie, ze uwielbiam nadawać mojej skórze blasku przez cały rok, nie tylko latem. Maseczki dla niej i dla niego w jednym to też świetne rozwiązanie na pielęgnacyjne wieczorki z mężem lub chłopakiem. Jest tutaj także serum z ulubionej serii z Zieloną Herbatą. 
Marka Marion rozpieściła każdą z uczestniczek bardzo dużym zestawem swoich nowości z oferty. Znalazły się tu produkty z serii z miodem - energia i blask, ale niestety z racji tego,że miód mi szkodzi więcej niż pomaga to będę musiała odpuścić sobie tą serię. Jednak nic straconego, bo są tu również produkty świetnie nadające się do pielęgnacji przy poddawaniu włosów wysokiej temperaturze. Dla mnie to idealna okazja, szczególnie, że jestem uzależniona od korzystania z prostownicy. Oczywiście wśród sponsorów upominków spotkania nie mogło zabraknąć firmy, do której mam ogromny sentyment  oraz słabość. Tworzy ją niezwykle serdecznie i ciepłe małżeństwo. Są to naprawdę wspaniali ludzie. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak wielkim trudem i sercem włożonym w budowanie swojej marki i tworzeniu produktów. Zapach Ciszy to marka rozwijająca się oraz wprowadzająca do swojej oferty nowe produkty. Są to produkty naturalne, bez szkodliwych składników. Kiedyś opowiadałam Wam o kuracji olejowej, która u mnie zdziała cuda na głowie. Tym razem otrzymałyśmy kremy w płynie. Już sama konsystencja w płynie intryguje. Mogę zdradzić, że krem z kasztanowcem jest aktualnie w użyciu i póki co jestem z niego bardzo zadowolona ! Jak widzicie jeden mi się uszkodził, ale to przez moje nieumiejętne obchodzenie się z nożyczkami. Ale to nic, ważne że nic mi nie wypłynęło. Tak więc chciałam serdecznie podziękować firmie za dołączenie do sponsorów - dla mnie to zaszczyt. Marka Rapid White zadbała o nasza odpowiednią higienę zębów i jamy ustnej. Co prawda nie było u mnie nigdy wpisów o tematyce higieny jamy ustnej, ale myślę, że to dobra okazja aby poruszyć ten temat i przy okazji dowiecie się o moim kolejnym kompleksie, który towarzyszy ze mną od dziecka. Otrzymałyśmy zestaw wybielający - pastę do zębów oraz płyn do płukania jamy ustnej.

Marka Prouve podarowała nam flakoniki perfum monekularnych. Z tego co wiem wielu dziewczynom trafiły się przepiękne zapachy. Niestety mi trafił się niezbyt ładny zapach. Jest przede wszystkim zbyt mocny jak dla mnie. Szkoda, bo zapowiadały się bardzo trwałe. 
Warto Również Przeczytać :

-> Relacja Oraz Przeglad Upominków Z Wiosennego Spotkania Blogerek W Białymstoku
-> Relacja Z Marcowego Spotkania Blogerek W Augustowie
-> Relacja Z Wakacyjnego Spotkania Blogerek W Grajewie


Komentarze

 1. Masa prezentów ;) Z chęcią bym przetestowała kilka z nich ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nasi sponsorzy całkowicie nas zaskoczyli, ale dziewczyny będą miały chociaż okazję poznać wiele nowych kosmetyków i produktów :)

   Usuń
 2. Patka orgajizacja z Tobą to istne szaleństwo, musimy częściej się spotykać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ale takie szaleństwo widzę, ze Ci się podobało ! :D
   Oczywiscie, ze tak jestem jak najbardziej za :)

   Usuń
 3. cudowne spotkanie, nie wiedziałam, że tyle Was jest z Białegostoku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz kochana, ale w sumie jest nas jeszcze więcej, bo zgłoszeń była naprawdę cała masa :)

   Usuń
 4. ale fajnie :) Uwielbiam takie klimatyczne knajpki i sama chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu, ale jakoś zawsze przegapię :P (ale ja to spod Poznania;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nic kochana, że jesteś z Poznania, bo to zupełnie niczemu nie szkodzi. Teraz można i pociągiem dojechać do Białegostoku, tak więc w przyszłości polecam śledzić i zgłaszać się :)

   Usuń
 5. Lubię takie kameralne spotkania, bo można do woli porozmawiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie tylko porozmawiać, ale takze pośmiać się i dodatkowo wyjsć z tego spotkania z ogromnym pokładem energii oraz motywacji :)

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Prawda ?
   Piękne jest to, ze można z kimś dzielącym taką samą pasję jak ty spotkać się i porozmawiać :)

   Usuń
 7. Widać, że fantastycznie spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tak, ale szkoda, ze on nam tak szybko minął :(

   Usuń
 8. Świetna akcja i na pewno udane spotkanie. A jakie tam smakołyki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Smakołyki tak mniam, szczególnie moje pierogi, których nie pokazałam ! :D

   Usuń
 9. Mogę tylko pozazdrościć spotkań. Piękne zdjęcia. Skąd tyle blogerek w jednym mieście? sama wybieram się na Targi książki .Do Krakowa.Ciekawe,czy będzie tak cudownie jak u Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dasz wiarę kochana, ze jest ich więcej jeszcze ? Istne szaleństwo ! Mam nadzieję, ze będziesz równie świetnie się bawić tak jak my :)

   Usuń
 10. Kochana nic nie szkodzi następnym razem zrobisz z 10 :D .... :) Fajnie było znowu się spotkać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nawet mogę i więcej i jeszcze więcej zrobić, oby do następnego :)

   Usuń
 11. Świetne spotkanie! Masa prezentów, super ludzi i fantastycznych emocji. Czego można chcieć więcej?
  Może kiedyś nam także się uda spotkać w realu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi się udać Marinko kochana ! Z Toba bym z chęcią się poznała!
   Zapraszam serdecznie kolejnym razem, z chęcią się spotkam :)

   Usuń
 12. Świetne spotkanie, piękne miejsce, dużo fajnych dziewczyn i ogrom fajnych kosmetyków, czego chcieć więcej? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kosmetyki jak kosmetyki one nie są najważniejsze to jedynie dodatek, ale osoby naprawdę świetne :)

   Usuń
 13. Niestety czas mnie gonił i nie mogłam dłużej zostać, czego też żałuję. Mam jednak nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze nie raz i dłużej ze sobą pogadać. Dziękuję za zaproszenie i miło spędzony dzień. Było super, a Wy dałyście z siebie wszystko! Jesteście super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się Zuziu że Ci sie podobało, bo to dla mnie jest najważniejsze. Kolejnym razem wszystko nadrobimy, już niedługo :)

   Usuń
 14. Widać, że spotkanie udane i miło spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zdecydowanie, ale i tak mnie stres zżerał co było z pewnością widać :)

   Usuń
 15. Super spotkanie i fantastyczne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje kochana cieszę się, ze podobają się zdjęcia takze :)

   Usuń
 16. Post tasiemiec, widać, że się bardzo dobrze bawiłyście, świetnie się spisałaś, dziewczyny na pewno były zadowolone :) ilość podarunków robi też ogromne wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda, też tak pisałam i pisałam i dodatkowo tyle zdjęć to wyszedł mi taki tasiemiec, ale chciałam żeby wszystko zostało w nim ujęte :)

   Usuń
 17. Przyznam, że trochę Ci zazdroszczę. Mam nadzieję, że też będzie mi dane uczestniczyć w podobnym spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ale ja Ci już pisałam na Instagramie, ze na kolejne spotkanie ( gdzieś około listopada, grudnia) zapraszam Cie serdecznie :)

   Usuń
 18. Byłam tylko na jednym takim spotkaniu i było super. Widzę, że tutaj również spotkanie bardzo udane i tyyyyyleee prezentów! Super!;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nigdy nie byłam na takim spotkani i z wielką ochotą bym to zmieniła :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Widać, że spotkanie cudnie się udało. Może i ja kiedyś się skuszę i na takie wybiorę.

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetna inicjatywa i bardzo cieszymy się, że mogłyśmy być jego częścią choćby przez nasze serum. Wielki szacun za zbiórkę dla psiaków :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Uwielbiam takie spotkania dla blogerek.

  OdpowiedzUsuń
 23. Widać, że spotkanie było udane. Uwielbiam takie blogerskie spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 24. Super. Czekam na takie spotkanie w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 25. Widać że spotkanie udało się znakomicie mam nadzieję że za jakiś czas i ja wezmę w którymś udział :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Takie spotkania to świetna rzecz! Już wam życzę kolejnego równie udanego :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetne spotkanie, fajne upominki i na pewno doborowe towarzystwo! :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ale świetne miejsce! Ja jako fanka miodu i wszystkiego, co w składzie ma miód na pewno muszę kiedyś odwiedzić. Miejsce wręcz idealne na takie spotkania. A można też tam od razu zakupić miód dla siebie, do domu? Bo ja, jak na razie, cały czas zamawiam na stronie https://konesermiodu.pl/41-miody-na-prezent , bo wiem, że tu znajdę najlepsze propozycje. Ostatnio nawet zauważyłam, że są fajne zestawy podarunkowe z miodem w roli głównej. Mam wiele okazji jeszcze w tym roku, więc na pewno ktoś taki prezent dostanie ode mnie. Sprawdźcie sami!

  OdpowiedzUsuń
 29. Następnym razem, na takie wydarzenie i na taką okazję warto zdecydować się na druk naklejek , bo moim zdaniem wygląda to świetnie i zawsze może to być bardzo fajna pamiątka dla osób, które uczestniczyły. Korzystajcie i sprawdzajcie!

  OdpowiedzUsuń
 30. Cieszę się, że spotkanie się udało i mam nadzieję, że czeka Ciebie wiele, podobnych spotkań w miłej atmosferze.

  OdpowiedzUsuń
 31. Super są takie spotkania. Można porozmawiać, wymienić doświadczenia, spędzić po prostu miło czas w dobrym towarzystwie.

  OdpowiedzUsuń
 32. Kobietom chyba nigdy nie brakuje tematów do rozmów, ale są jedna przypadki, że może ich zabraknąć, dlatego warto wejść sobie na stronę https://kobiecystyl.pl/o-czym-rozmawiac-z-kolezanka-tematy-ktore-zawsze-pasuja/ , ponieważ możecie tam znaleźć wiele różnych tematów, na które można rozmawiać. Moja żona czytała jakiś czas temu ten artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 33. Jeśli planujecie wakacje nad wodą koniecznie pamiętaj o rzeczach takich jak kamizelka ratunkowa dla psa. Oczywiście jeśli jeździcie z psiakiem. My zawsze zabieramy ze sobą psa, on bardzo lubi pływać a nam zależy na jego bezpieczeństwie. Dlatego kamizelka ratunkowa dla niego to podstawa.

  OdpowiedzUsuń
 34. Pamiętajcie o regularnym badaniu wzroku. To niezwykle ważne! Wiele osob o tym zapomina chociaż chodzi też do innych lekarzy. Od siebie moge polecić tego okulistę okulista kartuzy Sama regularnie tam chodze i jestem bardzo zadowolona. Badania wzroku są bardzo dokładne.

  OdpowiedzUsuń
 35. Pływacie kajakiem? Jesli tak to polecam odzież wodoszczelna. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. Korzystam z niej już od jakiegoś czasu. W tym roku też mam zamiar zabrac ją ze sobą na spływ.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama