Masaże Relaksacyjne - Jakie Wybrać ?


W dzisiejszych czasach masaże staja się coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób wybiera zbiegi nie tylko lecznicze, ale także relaksacyjne. Masaże relaksacyjne nie tylko pomogą nam jak sama nazwa mówi rozluźnić się, ale także nabrać ogromną ilość energii. Wybór wśród takich zabiegów jest naprawdę duży i sprawia nie lada problem osobom, zaczynającymi dopiero swoją przygodę z masażami. Postanowiłam Wam odrobinę ułatwić ten wybór i właśnie, dlatego w dzisiejszym wpisie wybrałam te najbardziej odpowiednie moim zdaniem.

masaż tajski klasyczny

Masaż Tajski 

Pierwsza propozycja to klasyczny masaż tajski,który jest skierowany do każdego niezależnie od wieku. Jego zdrowotne oraz relaksacyjne właściwości opierają się na pracy nad liniami energetycznymi, a nie tylko na anatomii jak wielu ekspertów dotychczas uważało. Ważnymi elementami masażu tajskiego jest rozciąganie oraz rozmasowywanie. Są to kluczowe elementy efektów jakie daje nam dobrze wykonany masaż przez doświadczonego masażystę. Seans zazwyczaj trwa od 60 do 120 minut, w zależności od naszych oczekiwań. Masażystki zalecają najczęściej na pierwszej wizycie przebycie 90 minutowego masażu. Odbywając taki masaż otrzymamy wiele z niego korzyści takich jak rozładowanie napięcia mięśni, zwiększenia zakresu ruchu, poprawę krążenia krwi, zastrzyk energii oraz harmonizację całego organizmu. 

masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga 

Tym razem kolejna propozycja jest skierowana dla par.  Jest to świetny pomysł na spędzenie we dwoje walentynek, rocznicy lub weekendu na wspólnym relaksującym masażu. Po takim masażu możemy spodziewać się nie tylko odprężenia ale także dawki ogromnej ilości energii. Oczywiście możemy wybrać warianty masażu, które chcemy odbyć. Może to być klasyczny masaż tajski, olejowy. Masaż olejkowy jest mieszanką elementów z klasycznego masażu tajskiego oraz masaży orientalnych wykonywanych z użyciem aromaterapeutycznych olejków, przygotowanych w oparciu o wyjątkowe nuty zapachowe.

masaż w ciąży

Masaż po okresie ciąży


Świeżo upieczona mama ma wiele spraw na głowie i bardzo często niestety ma za mało czasu na zadbanie o siebie. To właśnie jej ciało potrzebuje teraz dawki energii oraz odprężenia. Masaż jest tutaj najlepszą propozycją. Są to wspaniałe zabiegi relaksujące oraz terapeutyczne. W ofercie znajdziemy dwie wersje seansu 90 minutowy oraz 120 minutowy. Powolny i delikatny masaż, wykonywany z użyciem hipoalergicznych olejków aromatycznych, pozwoli Ci odpocząć i wzmocnić ciało. Ta wyjątkowa odmiana masażu tajskiego, stworzona od podstaw z myślą o kobietach w ciąży, skupia się na bezpiecznych do masowania obszarach naszego ciała. Taki masaż mogą odbyć zarówno kobiety po ciąży jak i będące w ciąży. Pozwoli on pomóc ulżyć mięśniom oraz kręgosłupowi, zrelaksować się, poprawi stan skóry, nabrać energii oraz rozluźni ścięgna. Dodatkowo polecam tutaj klinikę medycyny estetycznej

masaż jaki wybrać ?A Wy Jaki Masaż Byście Wybrali ?

gabrysiowamama

Komentarze

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama