Wishlista Wiosenna Dresslily - Co Wybiorę ? Torebki


Tegoroczna wiosna powitała nas w zaskakująco szybkim tempie. Od niemal przełomu lutego- marca cieszymy się dość ciepłymi dniami. Jestem osobą, która lubi mieć zaplanowane wszystko o wiele, wiele wcześniej, dlatego właśnie powoli zaczynam myśleć o sezonie wiosennym, chociaż zdarzają mi się jeszcze zakupy na sezon letni ze względu na to, że dbam o siebie od kilku miesięcy. Tym razem pod lupę wzięłam uwielbiany przeze mnie sklep Dresslily. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych chińskich sklepów, który pod względem sukienek oraz okryć wierzchnich jest najlepiej wyposażony. O jakości mogę powiedzieć różnie, ponieważ zawsze polecam sprawdzać składy danej rzeczy, aby po prostu nie natrafić na np. słabo jakościowo sukienkę czy bluzkę. Po dłuższym przeszukiwaniu oferty sklepu natrafiłam na kilka rzeczy, które przykuły moją uwagę. 
____________________________________________________________

This year's spring welcomed us at a surprisingly fast pace. From almost February-March we are enjoying quite warm days. I am a person who has already planned everything, much earlier, based on the fact that I have been taking care of myself for several months. This time I took a look at the Dresslily shop I loved, which I loved. In my opinion, there is one of the best Chinese stores, which in terms of purpose and cover is the best equipped. I can say differently about quality, so I always recommend checking out the items, just to not find a poor quality dress or blouse. After a short search time, I came across a few things that caught my attention.

Torebka, kuferek okrągły / Purse, round coffer


KLIK

Osoby, które obserwują mnie na moim koncie instagramowych to z pewnością wiedzą, że od jakiegoś czasu torebka, koszyk znalazł się na mojej liście zakupowej. W sklepach stacjonarnych cena takiego modelu torebki często wynosi naprawdę bardzo dużo. Na stronie sklepu torebka kosztuje jedyne około 24$, czyli jest bardzo przystępna. Urzekły mnie w niej dodatki imitujące skórę w camelowym odcieniu. Jestem bardzo ciekawa jak będzie się prezentowała na żywo i nie mogę się doczekać aż dojdzie do mnie. Będę zestawiać ją z letnimi, zwiewnymi sukienkami oraz wiosennymi trenczami. Moim zdaniem jest to zdecydowanie perełka tej listy. Prawda, że jest piękna ?
______________________________________________

People who observe me in their instance immediately think about buying. In a water store with roadside heads they are very comfortable. On the store's website, the purse costs only about $ 24, which is very affordable. He enchanted in their accessories imitating the skin in a camel shade. I am very curious how I can present myself live and I can not wait for it to come to me. I will combine it with summer, airy dresses and spring trench coats. This is definitely my gem of this list. Is she beautiful?

Klasyczna, czarna torebka / Classic, black handbag

wishlista wiosenna


Postanowiłam kupić jeszcze dodatkowo drugą torebkę. Nie mogłam się jej oprzeć jak ją zobaczyłam. Klasyczna, czarna torebka powinna znajdować się w każdej kobiecej szafie. Można ją łączyć z wieloma stylizacjami. Oczywiście czerń jest uniwersalna i jest to jej największa zaleta. Jest to mniejsza torebka, na dłuższym pasku, z wytłoczeniami z przodu oraz dodatkowymi frędzelkami, które nadają jej delikatnego stylu boho. Jej cena jest bardzo niska, gdyż kosztuje ona zaledwie około 10$. Myślę, ze będę po nią sięgać zarówno w miejskich jak i eleganckich stylizacjach. 
_______________________________________________________

I decided to buy a second bag, too. I could not resist her when I saw her. A classic, black bag should be in every feminine closet. It can be combined with many styles. Of course, black is universal and it is its biggest advantage. It is a smaller bag, on a longer belt, with embossments on the front and additional fringes, which give it a delicate boho style. Its price is very low, because it costs only about 10 $. I think I will reach for it in both urban and elegant styles.

Inne inspiracje / Other Inspiration

wishlista dresslily

                                                       KLIK/KLIK

wishlista

                                                   KLIK/ KLIK / KLIK

Here are the new arrival: https://www.dresslily.com/promotion-pre-spring-sale-topic-82.html?lkid=19761726 It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday


Kody Rabatowe / Discount Codes

Use code: DLAnniversary   with 12% discount:  
Use code " DLAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 
Use code"DLAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD
Use code " DLAnniversary " for all order with over 100USD save 12USD

gabrysiowa mama kontakt

Komentarze

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama