Kurs Języka Angielskiego Online


Znajomość języków obcych w naszych czasach jest obowiązkowa. Wiele osób wyjeżdża na wakacje i niestety za granicą nie potrafi się skomunikować z tubylcami. Również więcej pracodawców wymaga od swoich pracowników znajomości języka angielskiego na odpowiednim poziomie. Niestety wielu z nas nie ma czasu na kurs w szkołach stacjonarnych i dlatego w ogóle rezygnują z nauki, a niepotrzebnie. Bardzo wygodną oraz  popularną formą nauki w ostatnim czasie stały się kursy online. I to o nich dziś chciałabym Wam opowiedzieć. Jesteście ciekawi? W takim razie zapraszam Was do dalszej części wpisu.

Kursy ESKK 

Strona internetowa ESKK oferuje swoim klientom, a dokładniej studentom naprawdę duży i imponujący wybór kursów. Możemy wybierać pośród kursów  zawodowych, językowych, hobbystycznych, komputerowych, księgowych, psychologicznych, parapsychologicznych, sztuki i talentu, domu i ogrodu, relaksu oraz mody i urody. Prawda, że ich wybór robi wrażenie? Z pewnością każdy wybierze kurs interesujący go najbardziej. ESKK spośród innych wyróżnia przede wszystkim wygoda i łatwość nauki, różnorodność oraz wysoka jakość. Odwiedzając pierwszy raz stronę w poszukiwaniu odpowiedniego kursu, byłam bardzo zaskoczona jak została ona dopracowana. Osobiście zwracam uwagę na każde detale na stronach, a ta naprawdę mi się spodobała. Wszystko jest dokładnie przemyślane tak, aby osoba poszukująca kursu mogła wszystkiego bez problemu się dowiedzieć.


Jak Rozpocząć Naukę W ESKK ?

Jest to naprawdę banalnie proste. W pierwszej kolejności powinniśmy przejrzeć dokładnie wszystkie dostępne propozycje kursów na stronie. Decyzja powinna być bardzo dobrze przemyślana. Zwróćmy także uwagę na ceny kursów, które moim zdaniem są bardzo przystępne. Akurat w tej chwili na stronie trwa wiosenna promocja, która oferuje nam pół kursu gratis. Dodatkowo ESKK daje możliwość poznania próbnej, całkowicie bezpłatnej lekcji osobom, które nie są jeszcze do końca przekonane. Decyzja została podjęta? Teraz wystarczy tylko wybrać kurs i zapisać się. Zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do sfinalizowania naszego zakupu. Możemy też trochę zaoszczędzić, zapisując się do newslettera, dzięki czemu otrzymamy bon zniżkowy na pierwsze zakupy. Gdy wszystko mamy gotowe możemy przejść do nauki.Ile Muszę Poświęcić Na Naukę W ESKK ?

Pewnie wielu z Was mi nie uwierzy w to, bo sama byłam zaskoczona jak ,zobaczyłam informację ile czasu dziennie, wystarczy poświecić na lekcję. Uwaga to jedyne 15-30 minut. Prawda, że jest to bardzo mało? Nie da się tego porównać, ze szkołą stacjonarną, a to dzięki oparciu kursów o naturalną, szybką i skuteczną metodę nauczania. Korzystać z nich możemy dosłownie wszędzie gdzie tylko nam, pasuje: w domu, na spacerze, w drodze do pracy, na zakupach, w podróży itd. Nauka jest wygodna, przyjemna oraz łatwa.

Kurs angielskiego online 

Kurs online okazał się idealnym sposobem nauki języka. Jako mama i żona na pełen etat niestety nie mam czasu na tradycyjny kurs w szkole stacjonarnej. Postanowiłam wybrać kurs online i poziom średnio zaawansowany , gdyż pamiętam doskonale jeszcze podstawy języka angielskiego ze szkoły średniej. Pierwsze lekcje były dla mnie przypomnieniem, nawet mój mąż czasem uczył się razem ze mną i mieliśmy przy tym wiele frajdy. Lekcje ESKK opierają się na słuchaniu, czytaniu i rozwiązywaniu przeróżnych zadań. Fajne jest to, że w przypadku, gdy mamy trudności z odpowiedzią możemy kliknąć na klucz i zobaczyć prawidłowe rozwiązanie.


Konwersacja  Z Innymi Uczniami ? Czemu Nie !

Kolejną zaletą korzystania z ESKK jest możliwość konwersacji z innymi studentami. Odbywa się ona w specjalnie do tego przeznaczonym czacie. Podstawowym językiem jest tam polski, ale zaleca się dla lepszych efektów próbowania porozumiewania się w języku angielskim. Oczywiście obowiązuje tam kultura, nie ma tam miejsca na wulgaryzmy oraz obrażanie innych. W przypadku naruszenia zasad panujących na czacie moderator może nas z niego po prostu wyrzucić. Moim zdaniem możliwość komunikowania się z innymi studentami kursu jest świetnym pomysłem. Nie dość, że zyskamy nowe  znajomości to dodatkowo nauka stanie się o wiele przyjemniejsza. W czacie w wybrane dni bierze udział lektor. 


Dodatki Do Nauki Z ESKK

- Audiobooki 

W każdym kursie angielskiego znajdziemy specjalnie przygotowane dla nas audiobooki danych lekcji. To świetne rozwiązanie dla osób, które są zabiegane i nie mają czasu na spokojną naukę w domu. Można ich słuchać dosłownie wszędzie bez rezygnowania z innych zajęć. Nauka podczas porannego  biegania z pewnością będzie przebiegała wspaniale. Nie dość, że organizm będzie dotleniony to nasz poziom angielskiego znacznie się poprawi.

- MemoPlus

Dobrym sposobem nauki jest oczywiście zabawa, i dlatego także tutaj nie mogło jej zabraknąć. MemoPlus jest świetny. Nie ma nic lepszego niż gra ze słówkami. Jest to naprawdę bardzo proste. Nawet mój synek powtarzał wszystkie słowa po kolei, które pokazywały się w aplikacji. Można powiedzieć, że jest to kolejny uprzyjemniacz nauki . Prawda, że to fantastyczny dodatek ? 

- Praca Domowa

Żadna nauka nie może nosić jej miana bez prac domowych. Bez obaw nie są one obowiązkowe i nie zajmują studentowi całego popołudnia. Myślę, że można je rozwiązać w max 15 minut. Sama byłam zaskoczona jakie to proste.

-Biblioteczka

Znajdziemy tutaj także świetny dodatek dla prawdziwych miłośników książek. Oczywiście jest to wirtualna biblioteczka. Możecie tutaj znaleźć wiele ciekawych pozycji napisanych w oryginale w języku angielskim. To bardzo pomocna opcja w szlifowaniu języka.

Konwersacja Z Lektorem ? Zdecydowanie Tak !

Rozmowa z lektorem podczas kursu online? Oczywiście, że tak. W ustalonym momencie student ma możliwość odbycia konwersacji z native speakerem. Obywają się one przez program Skype lub, gdy nie posiadamy tego programu tradycyjnie przez telefon.Otrzymaj Certyfikat Po Przebytym Kursie !

ESKK daje także możliwość przystąpienia do egzaminów zewnętrznych. Po pozytywnym zdaniu takiego egzaminu student otrzymuje certyfikat TELC, którego posiadanie może znacznie ułatwić Ci podjęcie nauki lub atrakcyjnej pracy.


Jak Wyglądała Moja Nauka Na Platformie ESKK ? Z Czego Najczęściej Korzystałam ?

Najczęściej uczyłam się w domowym zaciszu, odprężając się w moim fotelu, ale również lubiłam słuchać audiobooków podczas porannego biegania lub spaceru. Nie miałam żadnych problemów. Wiedziałam, że w razie czego  mogę zwrócić się o pomoc do nauczyciela. Prace domowe nie były trudne, dlatego rozwiązywałam je z przyjemnością. Bardzo pomocny podczas kursu okazał się słownik online oraz MemoPlus. Miałam okazję porozmawiać także z innymi studentami na czacie. Nie spodziewałam się, że przyjmą mnie tak ciepło. Nawet z kilkoma udało mi się odbyć konwersację w języku angielskim. Z pewnością jest to pomocne w nauce. Chętnie korzystałam również z biblioteczki. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tej formy nauki i gorąco Wam ją polecam. Już teraz planuję po dokończeniu kursu, przejść na poziom dla zaawansowanych.Może podzielicie się z Waszymi doświadczeniami z kursami ESKK?

gabrysiowamama kontakt

Komentarze

 1. Fajna sprawa, sama z chęcią bym korzystała z takiego kursu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę właśnie o kursie języka angielskiego, ale też ostatnio zainteresowały mnie studia i właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie warto byłoby pójść, aby poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje, aby móc podjąć wyższe stanowisko w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślicie, że korepetycje / ostrów wielkopolski to dobre rozwiązanie, czy lepiej samodzielnie podejść do jakiegoś kursy? Języków obcych zdecydowanie uczy się nieco inaczej niż wszystkich standardowych przedmiotów, dlatego lepiej sprawdzić sobie różne propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wsparcie we własnym rozwoju jest naprawdę istotne i uważam, że należy korzystać sobie z przeróżnych propozycji. Nie wiem, co akurat Was najbardziej interesuje, ale na pewno oferta https://www.impactinternational.com/pl/impact-polska będzie tą właściwą, jeśli chodzi o wsparcie biznesowe konkretnego rozwoju.

  OdpowiedzUsuń
 5. Różnego rodzaju kursy to na pewno odpowiednie propozycja, więc warto byłoby się decydować na najciekawsze propozycje. Co poza tym w biznesie jest istotne? Na pewno prowadzenie księgowości, a to można już powierzyć takim specjalistom, jak WZ Partners .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama