Depilacja Laserowa - Dlaczego Warto Się Na Nią Zdecydować?Każda z nas kobiet marzy o pięknym i gładkim ciele. Chcemy ten efekt zatrzymać na dłużej, aby czuć się pewniej w każdej sytuacji, bez podrażnień i wyrastających włosków. Tradycyjna depilacja wymaga poświęcenia bardzo długiego czasu oraz systematyczności. Niestety bardzo często osoby z wrażliwą skórą nie mogą sobie na nią pozwolić z powodu podrażnień jakich doświadczają przez używanie maszynek. Osobiście też miałam z tym problem. Doszło nawet do takiej sytuacji, gdzie moje nogi wyglądały gorzej niż przed samą depilacją. Inaczej to się ma w przypadku depilacji laserowej, która okazała się totalnym must have pod względem metod depilacji! Postanowiłam odpowiedzieć na kilka ważnych pytań dotyczących właśnie tematu depilacji laserowe w gabinecie medycyny estetycznej. Czy jest ona bezpieczna? Czy jest bolesna? Jakie są efekty? I jaka jest jej cena? Zapraszam do czytania. Czy Depilacja Laserowa Jest Bezpieczna ?

Oczywiście, że jest bezpieczna, ale pod warunkiem, że nie jesteśmy w grupie osób, które nie powinny jej wykonywać. Przeciwwskazaniami do zabiegu depilacji laserowej są choroby skóry w tym łuszczyca, bielactwo, atopowe zapalenie skóry, grzybicze zapalenie skóry oraz wszelkiego rodzaju infekcje bakteryjne oraz wirusowe skóry. Dodatkowo osoby z przebarwieniami  oraz bliznami też powinny jej unikać. No i oczywiście chyba nie muszę wspominać, że jest ona zabroniona kobietom w ciąży. Depilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem pod warunkiem, że również znajdziemy zaufany salon świadczący ten zabieg. Najlepszym rozwiązaniem tutaj będzie zapoznanie się z opiniami innych klientów. 


Bolesny Czy Raczej Nie Zabieg ?

Wiele osób z tego powodu waha się przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej. Najczęściej w ostateczności ze strachu przed bólem rezygnują  z jej i powracają do tradycyjnej metody, jakim jest maszynka. Wszystko jest tutaj zależne od tego jaką partię ciała wybierzemy. Osobiście polecam na pierwszym zabiegu postawić na depilację nóg, gdyż jest prawie wcale nie wyczuwalna. Osoby, które mają niski próg bólu mogą jedynie odczuwać lekki dyskomfort. Dodatkowo ból też jest zależy od urządzenia, którym jest wykonywany zabieg, ale są to najczęściej najnowsze technologie, które dają nam gwarancję bezbolesności. 


Jakie Są Efekty I Jaki Czas Się Utrzymują ?

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczną metodą depilacji, gdyż już po około 5-6 wykonanych seriach zabiegów efekty są widoczne. Jako jedyna zapewnia efekt trwałego usunięcia włosków. Sam zabieg powtarzamy do 6 lub do 10 tygodni. Akurat tutaj wszystko zależy od nas. Przede wszystkim nie będziemy mieć po zbiegu do czynienia z podrażnieniami oraz wrastającymi włoskami.Zabieg depilacji laserowej pozwala na stałe pozbycie się włosków z różnych okolic ciała.


Jaka Jest Cena ?

Jeśli chodzi o cenę jednej serii depilacji laserowej ceny są bardzo różne. Akurat jest to zależne od partii ciała, z której pragniemy się pozbyć włosków. Dodatkowo cena będzie także zależna od miasta, w którym chcemy wykonać zabieg. W wielu gabinetach ceny dla mężczyzn oraz kobiet są bardzo duże. Sam zabieg może trwać od kilku minut nawet do kilku godzin. Przeglądając przykładowe oferty gabinetów porównałam sobie ceny zabiegów. Przykładowo za jeden zabieg depilacji pach zapłacimy 200 zł, ramion 200 zł, brody 200 zł, całych nóg 400 zł, uda 250 zł, bikini tradycyjne 150 zł, bikini brazylijskie 200 zł. Moim zdaniem to bardzo przystępne ceny. 


A Co Wy Myślicie O Depilacji Laserowej ?Komentarze

 1. Depikscja laserowa jest ok, wiadomo że tddbat powtórzyć ja parę razy ale potem nawet jeśli włoski odrastają to o wiele słabsze i jesd ich dużo mniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja od dawna mam ochotę się wybrać. Wiele czytałam na ten temat i myślę, że niedługo się w końcu skuszę :P

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem absolutną fanką depilacji laserowej :) tak co musiałam się golić maszynką przynajmniej dwa razy w tygodniu, a tak po czterech zabiegach skóra jest gładziutka :) laserowe usuwanie owłosienia jest najskuteczniejszą metodą depilacji bez dwóch zdań :)

  OdpowiedzUsuń
 4. potwierdzam! laser lightsheer desire to prawdziwe cudo! nawet sobie nie wyobrażacie jak miło jest zapomnieć o codziennej depilacji :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama