Wesele W Namiocie - Dlaczego Warto ?


Rozpoczynamy sezon ślubny, który już trwa w najlepsze. Wiele z Was zapewne już jest w trakcie planowania lub dopiero zaczyna planować swój tak ważny dzień, którym jest ślub. Tym razem poruszymy tematykę planowania wesela. Jednym z kluczowym elementów organizacji jego jest znalezienie odpowiedniego miejsca do jego zorganizowania, tak aby każdy z naszych gości czuł się jak najbardziej komfortowo i wspominał to wydarzenie jak najlepiej. Większość osób decyduje się na wynajem sali, jednak są osoby, które odchodzą od tego pomysłu i wybierają wesele w namiocie. Czy warto organizować wesele w namiocie ? Jakie są zalety ? Na te pytania odpowiem Wam w dzisiejszym wpisie. Miłego czytania. 

Niższe Koszty Niż w Przypadku Sali

Pierwszą zaletą są przede wszystkim niższe poniesione koszty organizacji wesela niż w przypadku wynajęcia sali. Biorąc pod uwagę koszt wynajęcia sali, menu oraz innych opłat wynoszą one więcej niż w przypadku wesela w namiocie. Planując wesele w namiocie jedną z najważniejszych rzeczy, które musimy wynająć jest namiot imprezowy . Koszt takiego wynajęcia nie jest duży. Wybierając firmę, która świadczy takie usługi pamiętajmy, aby patrzyć przede wszystkim na jakość namiotu oraz bezpieczeństwo. Najlepiej by było, aby namiot był wyposażony w system zapobiegający skraplaniu się wody oraz powstawaniu wilgoci wewnątrz. Tyczy to się szczególnie pogody, która często bywa zaskakująca w takim dniu. 


Wiele Możliwości Aranżacji 


Decydując się na salę weselą niestety bardzo często mamy z góry narzucone przez właściciela sali jej dekorację. Chociaż bywają takie przypadki, gdzie właściciel daje nam się wykazać pod tym względem, jednak bywa to bardzo rzadko. Wesele w namiocie daje nam szeroki wachlarz możliwości w dekorowaniu go. Wszystko zależy od naszego gustu oraz wyobrażenia. Możemy wybrać wystrój zarówno bardziej glamour lub boho. Nie mamy tutaj żadnych ograniczeń. Oczywiście jedynym jest nasz budżet przeznaczony na aranżację. Dzięki organizacji wesele w namiocie mamy możliwość stworzenia scenerii rodem z filmów zagranicznych, które wzbudzały w wielu osobach zachwyt. Poniżej przygotowałam dla Was kilka przykładowych aranżacji takiego namiotu. Prawda, że wyglądają one bajecznie?

Kilka inspiracji aranżacji wesela w namiocie:


Przede Wszystkim Dostępność


Ostatnią zaletą jest ciągła dostępność. Jak wiemy rezerwując salę jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w danym terminie może być już zajęta. Niestety w takim przypadku zostaje nam poszukiwanie innej lub przełożenie terminu ślubu. Organizując weselę w namiocie nie musimy denerwować się oraz zamartwiać o rezerwację. Jest to bezpieczniejsza alternatywa. Z pewnością będzie to nie tylko lepsze wyjście dla nas, ale także niezapomniane przeżycia dla naszych gości. 

Nie Tylko Organizacja Wesela


Możliwości organizacji przyjęć jest wiele. W namiocie nie tylko zorganizujemy niezapomniane dla nas wesele, ale także wiele innych wspaniałych przyjęć. Szczególnie cudownie będzie w nim wyglądała zorganizowana Pierwsza Komunia naszej pociechy. Wiele osób decyduje się na sale na tą uroczystość, jednak moim zdaniem każde dziecko powinno odbywać ją indywidualnie. Bardzo często właściciele sal, aby ich zyski z takiego wydarzenia były wyższe decydują się na  umieszczenie takich kilku Komunii na jednej sali. Goście wtedy się czują niebyt komfortowo. Namiot jest tu najlepszym rozwiązaniem. Tak jak w przypadku planowania wesela, mamy wiele możliwości dotyczących aranżacji dekoracji oraz wyboru najlepszego i najsmaczniejszego naszym zdaniem cateringu. Można również organizować w nim Chrzciny, Zaręczyny, Poprawiny Oraz Urodziny. A Co Wy Myślcie Na Temat Organizowania Wesela W Namiocie ?

gabrysiowa mama kontakt

Komentarze

 1. Niepowtarzalny klimat. Gdy trafimy na piękną pogodę, wesele pod namiotem to świetny pomysł. Tańce na powietrzu i wszechobecna zieleń z pewnością dodadzą uroku temu wyjątkowemu dniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Łał, jaki pięknie! Zainspirowałaś mnie, aby spróbować zorganizować takie wesele <3 Aż nie mogę oderwać wzroku od tych dekoracji oraz widoków :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Namioty to idealny sposób na uczczenie swojego ślubu w pięknej i niepowtarzalnej scenerii. Ślub i wesele to miłość, a ona jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby znaleźć drogę przez życiowe wyzwania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że obecnie płacąc za catering osobno, dekoracje, wyposażenie to wcale takie wesele w namiocie nie byłoby wiele tańsze. I problem jeszcze z pogodą, i deszcz i upały niewskazane. Najlepiej wybrać salę ale w cudnych okolicznościach przyrody, ta sala na Kaszubach położona jest nad jeziorem https://zabi-dwor.pl/ . Organizują przeróżne przyjęcia, w tym wesela. Jeśli Młoda Para ma takie marzenie to ślub mogą zorganizować w plenerze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama