Pozycjonowanie Strony, Czyli Czy Warto O To Zadbać ?Pozycjonowanie stron www jest podstawą dla wielu firm oraz stron internetowych, która przynosi naprawdę duże zyski, ale oczywiście jeśli jest prawidłowo wykonane. Wiele osób pozycjonowanie nazywa jako SEO, ale popełniają błąd, ponieważ SEO wchodzi w skład  działań pozycjonowania stron. Jest to optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki internetowej (google). Osobiście od niedawna dbam o odpowiednie pozycjonowanie mojej strony, dlatego dziś opowiem Wam o tym więcej. Na czym polega ? Jakie korzyści z tego płyną ? Gdzie szukać pomocy ? Oraz podam Wam kilka moich wskazówek dotyczących pozycjonowania. Miłego czytania!


Na Czym Polega Czyli Pozycjonowanie Stron ?

Pozycjonowanie stron jest bardzo szerokim terminem, określającym szereg działań mających na celu podwyższenie widoczności naszej strony w wyszukiwarkach. Im więcej osób ją odwiedzi tym bardziej popularniejsza się stanie. Jest to jedna z najbardziej popularnych i często wykorzystywanych form marketingu. 


Korzyści Płynące Z Pozycjonowania Strony 


Odpowiednie pozycjonowanie strony niesie ze sobą wiele korzyści, między innymi:

- Efektownie przyciąga nowych klientów, 
- Większy ruch na naszej stronie www,
- Większy zysk dla strony www,
- Wzbudza większe zaufanie wśród klientów,
- Zwiększa rozpoznawalność strony,
- Nie wymaga większych nakładów,
- Komunikacja z klientami,

Gdzie Szukać Pomocy ?


W przypadku, gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszystkimi działaniami dotyczącymi pozycjonowania strony, lub brakuje nam na to czasu to najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj współpraca z firmą zajmującą się pozycjonowaniem stron www. Takich agencji pojawiło się bardzo dużo wciąg ostatnich lat i, dlatego powinniśmy je dokładnie wybierać i przede wszystkim z głową. W tym przypadku podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi osobami. Takie rozwiązanie będzie dla nas o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze. Osoby, które postanawiają same się tym zająć często popełniają błąd podczas takich działań, które potem zamiast przynieść korzyści, powodują tylko szkody. Podczas współpracy z agencją pozycjonującą strony zaoszczędzimy nie tylko czas, ale także będziemy zadowoleni z efektów. 


Moje 2 Wskazówki Dotyczące Pozycjonowania 

# Ciekawy Tytuł Wpisu Pierwszą moja wskazówką jest tworzenie ciekawych tytułów podczas pisania wpisu, bądź artykułu. Postarajcie się, aby w jak największym stopniu zaciekawił on czytelnika oraz posiadał słowo kluczowe dla całego wpisu. Przykładowo jeśli piszemy o balsamie tytuł w takim przypadku może brzmieć ,, Najlepszy Balsam Do Ciała Jaki Poznałam". Nie musimy się tu rozpisywać. Ważne, aby był on ciekawy, oryginalny oraz zawierał słowo kluczowe. 


# Nie Za Długie Wpisy! - Kolejny bardzo ważny element w pozycjonowaniu to właśnie tworzenie niezbyt długich wpisów. Nie zawsze nasi czytelnicy lubią czytać długie artykuły, dlatego starajmy się pisać krócej, a ciekawej. Jeśli mamy w planach ująć jak najwięcej informacji np. dotyczących produktu przemyślmy wtedy, czy nie lepiej byłoby podzielić go na kilka wpisów. A Czy Wy Dbacie O Pozycjonowanie Waszej Strony ?


Komentarze

  1. Dziekuje za podpowiedzi, ja nadal walcze z pozycjonowaniem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, dbam o pozycjonowanie naszego bloga podróżniczego. Dzięki Wordpressowi i odpowiedniej wtyczce jest to jeszcze łatwiejsze. Pozycjonowanie jest ważne niezależnie od tematyki strony.

    OdpowiedzUsuń
  3. prowadzę bloga od ponad 3 lat, a dopiero dzisiaj dowiedziałam się naprawdę istotnych rzeczy, dziękuję :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama