Finbliqs Open Banking Z Atrakcyjnymi Nagrodami Dla Użytkowników


Wiele z nas wydaje co jakiś czas sporą część swojego budżetu na takie rzeczy jak zakup ubezpieczenia OC, ubezpieczenia na życie lub dodatkowo go obciąża zakupem kredytu. Wydaje nam się wtedy, że pod żadnym pozorem nie trwonimy pieniędzy, jednak okazuje się, iż mogliśmy wydać znacznie mniej. Niestety ceny ubezpieczeń oraz kosztów kredytów z roku na rok są o wiele wyższe, dlatego w sytuacji, gdy jesteśmy w trakcie zakupu, któregoś z tych produktów powinniśmy wybrać najlepszą i najtańszą dla nas ofertę. Pomóc może nam w tym program partnerski Finbliqs, o którym Wam dziś więcej opowiem. Przede wszystkim dowiecie się czym jest oraz jakie możliwości nam oferuje. 


Czym Jest Finbliqs?

Finbliqs jest to pierwszy na świecie projekt, który w głównej mierze pozwala Klientom zarabiać na aktywie. Do tej pory nikt jeszcze tego nie wyceniał. Partnerzy, którzy składają oferty, robią to na podstawie informacji o posiadanych produktach finansowych przez klienta. Jako klient otrzymujemy w tym przypadku ofertę tańszego kredytu, ubezpieczenia OC, niższego kursu wymiany CHF oraz ubezpieczenia na życie. Prawda, że jest to ciekawe rozwiązanie? Finbliqs to nie tylko szansa na oszczędzanie, ale także to możliwość zdobycia naprawdę ciekawych nagród. Każda oferta otrzymana przez klienta to 1 punkt do naszego konta. Suma punktów to możliwość odebrania nagrody, która znajduje się w katalogu na stronie Finbliqs. Wybór nagród jest bardzo duży, dlatego myślę, że każdy znajdzie tam coś ciekawego. Najciekawszymi nagrodami są Fiat 500, Toyota Aygo oraz motocykle. Oczywiście istnieje możliwość zaproponowania nagrody, która może zostać dodana do katalogu. Im więcej informacji o posiadanych produktach poda Klient, tym więcej ofert otrzyma i szybciej odbierze nagrodę. Oferenci nie widzą żadnych danych osobowych Klientów Finbliqs.Jakie Możliwości Nam Oferuje ? Czy Jest Bezpłatne?

Rejestracja na Finbliqs jest bezproblemowa i całkowicie bezpłatna, zatem nie pokryjecie żadnych ukrytych kosztów.  Wystarczy, że wypełnimy prosty i krótki formularz znajdujący się na stronie podczas zakładania konta. Podajemy takie informacje jak dane osobowe oraz informacje o produktach zakupionych przez nas jak posiadane ubezpieczenia itd. Dodatkowo wykonujemy weryfikację naszego rachunku bankowego. Pozwoli nam to na korzystanie w pełni z serwisu. 
W sytuacji, gdy nasze konto zostanie w pełni zarejestrowane i aktywne, oferenci będą przesyłali do nas wiadomości z atrakcyjnymi ofertami. Przede wszystkim daje nam to możliwość wybrania najlepszej i najbardziej odpowiedniej oferty dla nas. To nie klient szuka ofert, a oferenci sami zgłaszają się do niego. Oczywiście w każdej chwili możemy sprawdzić czy dany oferent nie chce nas oszukać. Dzięki temu unikniemy najczęściej spotykanych sytuacji, którymi są oszustwa. Dodatkowo już nie wspominam o atrakcyjnych nagrodach jakie oferuje nam odczytywanie ofert. 


A Co Wy Myślicie O Finbliqs?


Komentarze

 1. Ja bym ostrożnie podchodziła do takich miejsc i dokładnie przeczytała regulamin. Oczywiście, nie twierdze, że z Finbliqs jest coś nie tak. Pierwszy raz słyszę o tym miejscu, ale byłabym ostrożna. Jakoś podawanie na tacy wszelkich informacjach o sobie, kupionych ubezpieczeniach, kredytach itp. nie kojarzy mi się zbyt dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego i raczej nigdy nie zaufam takim stronom jak te.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obiecywali 70 złotych na start i się nie wywiązali jak na razie, a minęły 3 miesiące

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie, już prawie 4 miesiące czekam na obiecane 70 zł... To dużo świadczy o nierzetelności firmy i strach przez to powierzać im jakiekolwiek dane. Skoro są nieuczciwi, to co zrobią nieuczciwego z podanymi na tacy danymi...

   Usuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama