Bezpieczny Fotelik Dla Dziecka - Foteliki Samochodowe Cybex - Dlaczego Warto?


Bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt, który możemy jako rodzice zapewnić swojemu dziecku. Z tego właśnie powodu zakup odpowiedniego fotelika samochodowego dla naszej pociechy jest dla nas jedną z poważniejszych inwestycji. Fotelik odpowiednio przystosowany do wagi, wzrostu oraz wieku dziecka zapewni mu jak najbardziej optymalne bezpieczeństwo, dzięki czemu nie będziemy się musieli obawiać o malucha. Producentów fotelików samochodowych jest bardzo dużo, dlatego ten wybór jest bardzo utrudniony, jednak jednym z lepszych producentów fotelików jest marka Cybex. Dlaczego marka Cybex jest polecana? Tego dowiecie się w dalszej części wpisu. 
Marka Cybex - Innowacyjne Foteliki i Bezpieczeństwo


Fotelik Cybex jest jednym z najlepszych fotelików, znajdujących się na naszym rynku. Każdy z fotelików posiada opracowaną ulepszoną ochronę, która zapewnia dla naszego dziecka jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dowodem tego jest system SensorSafe, który ostrzega rodziców, przed takim zagrożeniami jak rozpięcie pasów bezpieczeństwa, nieodpowiednia temperatura ciała (przegrzanie) lub zbyt długi czas podróży. W takim przypadku otrzymujemy sygnał dźwiękowy lub powiadomienie na naszego  smartfona. Dzięki temu jesteśmy w stanie w miarę szybko zareagować na jakiekolwiek zagrożenie. Moim zdaniem jest to bardzo przydatny system, dążący do zapewnienia jak największego standardu bezpieczeństwa. Dodatkowo foteliki marki Cybex zajmują bardzo wysokie miejsce w rankingach testów ADAC, które są przeprowadzane każdego roku i aktualizowane. Badania prowadzone przez inżynierów firmy CYBEX w zakresie bezpieczeństwa dzieci w czasie dachowania doprowadziły do sytuacji, gdzie jako pierwsza firma na rynku otrzymała SUPLEMENT 7. Jest to kolejny dowód na to, iż jest to bardzo dobry wybór podczas zakupu fotelika samochodowego.Wielu zadowolonych klientów, którzy wybrali fotelik Cybex, określa go jako innowacyjny, funkcjonalny oraz z bardzo ciekawym desingiem. Gwarantują to nie tylko pozytywne opinie klientów, ale także liczne zdobyte nagrody. Foteliki są dopasowane do każdego wieku dziecka, dlatego są wprost idealne dla noworodka, niemowlęcia oraz starszego dziecka. Co jest bardzo ciekawe to marka Cybex, aby sprostać wymaganiom swoich klientów pod względem designu swoich produktów zawsze korzysta z pomocy najlepszych na świecie projektantów oraz firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Wygląd fotelików za każdym razem przyprawia o zachwyt. Przeważa w nim elegancja i nowoczesność. Oczywiście również sam montaż jest łatwy i bezproblemowy. Foteliki najczęściej posiadają bazę montażową, która posiada system ISOFIX. Dzięki temu systemowi za każdym razem mamy pewność, że fotelik jest poprawnie zamontowany w naszym samochodzie. Tak poprawnie zamontowany fotelik w bazie montażowej jest o wiele bardziej stabilniejszy, a za czym idzie bezpieczniejszy. Dodatkowo wiele fotelików Cybex jest pełni obrotowych co wpływa na łatwiejsze wysadzanie oraz wsadzanie dziecka oraz na długość jego użytkowania. Jeśli chodzi o cenę fotelików marki Cybex to porównując jakie bezpieczeństwo zapewniamy dla naszych pociech to jest ona naprawdę przystępna. E-kolorowanki.eu
A Co Wy Myślicie O Fotelikach Marki Cybex?
Komentarze

 1. Sporo naczytaliśmy się na temat bezpieczeństwa zanim zdecydowaliśmy się na wybór konkretnego modelu fotelików. To było dla nas bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam firmę z jej niezawodności, lecz teraz kupowałabym maluchowi fotelik tyłem do kierunku jazdy. Mam nadzieję, że i Cybex ma takowe w swojej ofercie sprzedażowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. My na temat tej marki wypowiedzieć się nie możemy bo używamy zupełnie innej, ale jedna cecha jest wspólna, bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno nie używany, musi być nowy. Ja też staram się zawsze bardzo dokładnie przeanalizować zakup zabawki

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama