Poznajcie QFLIX - Netflix Dla Stylistek Oraz Pasjonatek Stylizacji PaznokciPiękne, długie oraz zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Poświęcamy im naprawdę dużo uwagi. Największą popularnością cieszą się manicure wykonywane lakierami hybrydowymi, które sprawiły, że coraz rzadziej sięgamy po lakiery tradycyjne. Metoda hybrydowa pozwala nam uzyskać efekt lśniących oraz pięknych paznokci. Dodatkowo będą one wzmocnione. Zaleta tej metody z pewnością jest trwałość lakieru hybrydowego, która zazwyczaj wynosi od 1,5 tygodnia do nawet 3 tygodni. Porównując ten czas do lakieru tradycyjnego ( maksymalnie tydzień) robi on naprawdę duże wrażenie. Można go wykonać w salonie kosmetycznym, ale także samodzielnie. Pozwala nam to na zaoszczędzenie oraz stałe szkolenie się w tym zakresie. Jestem osobą, która uwielbia szukać tańszych zamienników danych produktów i w każdy możliwy sposób trochę zaoszczędzić. W tym przypadku oczywiście nie mogło być inaczej. Trafiłam na tańszą alternatywę wykonywania manicure hybrydowego w zaciszu domowym, niż w salonie kosmetycznym. Jest nią projekt QFLIX, o której opowiem Wam w dzisiejszym wpisie. 


Czym Jest QFLIX?

OFLIX to inaczej taki nasz popularny Netflix dla stylistek oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z stylizacją paznokci.Jako początkujące, bądź zaawansowane osoby znajdziemy w nim kompletną wiedzę na temat stylizacji paznokci w tym manicure hybrydowy, wszelkie techniki przedłużania paznokci 
(żelem, akrylożelem, akrylem) oraz zdobienia paznokci. Jest to bardzo duże ułatwienie dla osób zaczynających naukę stylizacji paznokci, gdyż często mają one zazwyczaj wiele pytań i nie rozumieją bardzo wielu mechanizmów, wpływających na trwałość stylizacji hybrydowej lub klasycznej. Kursy, które oferuje nam QFLIX to idealny moment, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące stylizacji. Musimy także pamiętać, iż takie kursy doprowadzą nas znacznie szybciej do perfekcji oraz prawidłowych nawyków. Moim zdaniem jest to najlepsza inwestycja w siebie oraz naszą przyszłość.


Co otrzymujemy wykupując dostęp do QFLIX?

- dostęp aż do 34 pełnych wiedzy kursów, które nauczą nas m.in. manicure hybrydowego, korekty paznokci, rekonstrukcji paznokci, zdobienia paznokci oraz technik przedłużania paznokci, 
- 24-godzinny dostęp na dobę do wykupionych kursów, 
- aż 274 godziny wartościowej wiedzy,

Dodatkowo, jeżeli podczas wykupionego dostępu do kursów, pojawi się nowy kurs, wtedy również automatycznie otrzymamy do niego dostęp, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. 


Gdzie Mogę Korzystać Z QFLIX?

Z kursów QFLIX możemy korzystać na dwa sposoby. Przede wszystkim pierwszy sposobem jest przeglądarka internetowa na naszych komputerach lub urządzeniach. Oraz drugi sposób to urządzenia mobilne. Wystarczy, że zainstalujemy ze sklepu AppStore lub Google Sklep aplikację Quloo ( z czasem nazwa aplikacji i kolorystyka zostanie zmieniona na QFLIX). Dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, będziemy mieć możliwość odbywania kursów z każdego miejsca na zmieni oraz o każdej porze jaka nam będzie odpowiadała. Dodatkowo bardzo fajnym rozwiązaniem jest możliwość pobierania lekcji na telefon i oglądanie jej nawet wtedy, kiedy nie mamy dostępu do internetu. Jest to bardzo duże uwygodnienie. 

Ile kosztuje wykupienie dostępu do QFLIX?

- za 30 dniowy dostęp do kursów, których wartość jest szacowana na 883 zł zapłacimy jedyne 57 zł. Otrzymujemy wtedy dostęp do wszystkich, czyli 34 kursów, które oferują nam 274 godziny wiedzy na temat stylizacji paznokci w tym do 12 kursów technicznych, 22 kursów ze zdobień, wiedzy na temat produktów różnych marek oraz dodatkowo dostęp do wielu kursów biznesowych, które dadzą wiele przydatnych wskazówek, jak poradzić sobie z klientkami w różnych sytuacjach. Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja dla osób, które chcą wypróbować i przetestować QFLIX.


Drugi wariant jest dla osób, które chcą poświęcić więcej czasu niż 30 dni na szkolenie z QFLIX, lub mają ograniczony czas na naukę. W takiej sytuacji na dostęp roczny zapłacimy 549 zł zamiast 10 596 zł!( wartość jest obliczana z  wartości wykupywania każdego kursu osobno)Dodatkowo wykupując pakiet roczny w porównaniu do zakupu pakietu miesięcznego, oszczędzamy 135 zł. 


Podsumowując platforma QFLIX na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo dobrą opcją dla osób rozpoczynających przygodę w zakresie stylizacji paznokci i poszukujących wszelkich źródeł wiedzy w tym zakresie. Osobiście postanowiłam wykupić miesięczny dostęp do QFLIX, aby móc podszkolić swoje umiejętności i przetestować dla ją dla moich czytelników. Jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać moich pierwszych lekcji. Moje wrażenia z tej ekscytującej przygody opisze Wam w przyszłym wpisie, który pojawi się na blogu. A Co Wy Myślicie O QFLIX?


Gabrysiowa Mama

Komentarze

  1. Fajne miejsce, słyszałam już o nim, ale na ten moment nie rozważałam skorzystania z oferty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci. Teraz mamy tyle możliwości, by się rozwijać :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama