Ratujemy Osiołki - Guziczek i Groszke Zasługują Na Szczęście!

 We wcześniejszym wpisie opowiadałam Wam o tragicznej i pełnej cierpienia historii Morelki i Marcelka, która chwyta za każde serce. Postanowiłam nie poprzestać na pomocy i opowiedzieć Wam o kolejnej smutnej historii. Tym razem chcę, abyście poznali Guziczka oraz Groszke, którzy dostali taki sam wyrok jak poprzednie konie, czyli rzeź. 


Jest to kolejny apel fundacji, który rozdziera serca! Fundacja, gdy dostała zgłoszenie o dwóch osiołkach idących na rzeź, nie spodziewała się, że to będzie matka z dzieckiem, które przyszło na świat zaledwie parę godzin wcześniej. Maleńki Guziczek dopiero co rozpoczął swoje życie, a jest już u kresu swej ziemskiej podróży. Tak w swojej bezwzględnej dominacji zdecydował człowiek.

Szanowni Państwo, wiemy, że robicie, co tylko możecie, by pomagać. Wiemy też, że chwilę temu otrzymaliście od nas list, a w nim garść zwierząt czekających na ratunek. Ale wiemy też, że maleńki Guziczek i jego mama Groszka nie mają czasu. Pomoc musi nadejść dla nich natychmiast. Handlarz, który czekał na wyźrebienie, już zaciera ręce z zadowoleniem, licząc na dobry zarobek w ubojni. I na nic będzie rozpaczliwe wołanie Groszki, na nic strach w oczach maleńkiego Guziczka. One już wpadły w tryby śmiercionośnej machiny. Tylko razem możemy ją zatrzymać…

Wpłaty możemy dokonać:

Na konto bankowe:


Dokonaj darowizny z imieniem
GROSZKA I GUZICZEK
na PKO BP
15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska 6-8, 52-314 Wrocław

Przekazując darowiznę:Wysyłając SMS'a

wysyłając SMS o treści OSIOLKI
pod numer 7412 (koszt 4,92 z VAT)
pod numer 7910 (koszt 11,07 z VAT)
pod numer 91950 (koszt 23,37 z VAT)
pod numer 92400 (koszt 29,52 z VAT)
i pobierając tapetę

Fundacja wpłaciła zadatek do właściciela za Guziczka oraz Groszkę. Dostali bardzo mało czasu na wpłatę całej sumy, której termin jest 18 czerwca. Jest to naprawdę bardzo krótki okres na uzbieranie tak dużej sumy, wynoszącej aż 6200 zł! Tyle właśnie potrzebujemy na uratowanie życia osiołków, nie wspominając o środkach potrzebnych na transport, opiekę kowalską oraz weteryjną. Jestem pewna, że razem uda nam się uzbierać całą kwotę. Wystarczy, że zrezygnujemy z jednej kawy na mieście, a symboliczną sumę wpłacimy na zbiórkę!Pomóżcie uratować Guziczka i Groszka! Nie zasługują na cierpienie!

Instagram Gabrysiowa Mama

Kontakt Gabrysiowamama

Komentarze

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama