Jakie zabiegi medycyny estetycznej są szczególnie warte uwagi?

 

Redukcja zmarszczek, lifting twarzy, zatrzymanie procesów starzenia - to przykładowe zabiegi, które są coraz częściej wykonywane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Upowszechnienie tych działań sprawia, że coraz więcej kobiet decyduje się na przeprowadzenie takiej metamorfozy niezależnie od wieku. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych zabiegów, które warto rozważyć.

 

Wolumetria kwasem hialuronowym to zabieg zyskujący na popularności

Kiedy warto stosować nici liftingujące - nici pdo?

Co musisz wiedzieć o zabiegu hifu?

Stany zapalne skóry, ciąża, choroba nowotworowa - co jest przeciwwskazaniem do zabiegu?

Hifu, nici pdo, wolumetria twarzy - jaki zabieg wybierasz?

Wolumetria kwasem hialuronowym to zabieg zyskujący na popularności

Zaobserwowałaś, że Twoja twarz utraciła dawną elastyczną i jędrność? Zależy Ci na poprawie owalu? Jeżeli przy okazji nie dosypiasz, męczy Cię stres, nieprawidłowo się odżywiasz - to wszystko powoduje, że Twoja skóra starzeje się szybciej. Jeżeli chcesz odzyskać młodzieńczy wygląd bez znacznej ingerencji chirurgicznej - kwas hialuronowy wstrzyknięty w wybrana partie twarzy może pomóc Ci uzyskać upragnione rezultaty! W medycynie estetycznej stosuje się go od dawna, jednak w ostatnim czasie korzystają z niego już nie tylko osobistości znane z pierwszych stron gazet, celebryci i inne gwiazdy szklanego ekranu. Wolumetria twarzy to propozycja dedykowana dla tych wszystkich osób, którym zależy na tym, aby wybrane partie ciała nabrały młodzieńczego kształtu. Owal twarzy jest udoskonalony od razu, a efekty utrzymują się do 24 miesięcy.

 

Kiedy warto stosować nici liftingujące - nici pdo?

Ten zabieg określa się także mianem liftingu bez skalpela. Podczas pracy lekarz medycyny estetycznej sięga po cienkie i krótkie nitki, które zaaplikowane podskórnie natychmiastowo poprawiają wygląd twarzy i napięcie skóry. W jaki sposób aplikowane są nici? Otóż odbywa się to za sprawą cieniutkiej igło-kaniuli. Po wprowadzeniu nici do tkanki podskórnej możesz oczekiwać natychmiastowego efektu liftingu. Pobudzenie tkanek do naturalnych procesów regeneracji przełoży się na sprawniejszą odbudowę skóry. W efekcie możesz oczekiwać uniesienia brwi, zminimalizowania tzw. chomików oraz znaczącą poprawę wyglądu szyi. Kto może sięgnąć po nici pdo? Z nici liftingujących mogą korzystać osoby już od 30 roku życia. Zagęszczenie skóry jest porównywalne przez niektóre osoby do wielokrotnego przeprowadzenia mezoterapii mikroigłowej. Powierzchnia skóry od razu prezentuje się o wiele lepiej, dzięki czemu ten zabieg cieszy się ogromną popularnością.

Sprawdzona klinika medycyny estetycznej pomoże Ci dobrać takie zabiegi, które będą korespondować z Twoimi oczekiwaniami oraz wyjściową kondycją skóry.

Co musisz wiedzieć o zabiegu hifu?

Zabieg hifu jest wybierany przez te osoby, którym zależy na tym, aby w szybkim czasie dostrzec lepszą elastyczność skóry już po pierwszym zabiegu! Efekt utrzymuje się od półtora roku do dwóch lat. Pierwsze skrzypce gra tutaj skupiona wiązka fal dźwiękowych - i w tym wyrażeniu należy dopatrywać się polskiego tłumaczenia od angielskiego "high intensity focused ultrasound". W pełni zauważalne ujędrnienie oraz efekt uniesienia tkanek pozwala cieszyć się na nowo rześkim wyglądem.  To jednak nie koniec korzyści - zabieg hifu powoduje również pobudzenie organizmu do naturalnych procesów regeneracyjnych. 

Stany zapalne skóry, ciąża, choroba nowotworowa - co jest przeciwwskazaniem do zabiegu?

Zanim poddasz się zabiegom w gabinecie medycyny estetycznej - z pewnością w pierwszej kolejności zostaniesz poddany szczegółowym pytaniom dotyczącym Twojego zdrowia. Dotyczy to także zabiegów, w których wykorzystuje się światło lasera. Można wyróżnić szereg przeciwwskazań, które dyskwalifikują do przeprowadzenia takich działań na skórze. Dotyczy to np. chorób serca, nowotworów, padaczki, nieuregulowanej cukrzycy czy stany zapalne skóry. Każdy zabieg przeprowadzany w salonie medycyny estetycznej może mieć inne przeciwwskazania. Zgłaszając się do zaufanej kliniki możesz mieć pewność, że bez względu na to, czy zdecydujesz się na wolumetrię twarzy, nici pdo czy zabieg hifu - efekty będą w pełni odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Hifu, nici pdo, wolumetria twarzy - jaki zabieg wybierasz?

Utrzymanie młodego wyglądu jest wysoce pożądane zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Dzięki współczesnym możliwościom możesz korzystać z całego repertuaru zabiegów dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej. Poprawa owalu twarzy, zagęszczenie skóry, podniesienie linii brwi czy redukcja obwisłej skóry - to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Oddając swoją twarz w ręce zaufanych lekarzy możesz oczekiwać spełnienia Twoich zamierzeń w kwestii lepszego wyglądu!

Podsumowując - hifu nici pdo wolumetria twarzy - to wszystko stanowi przykłady zabiegów, które w szybki i zauważalny sposób przyczyniają się do poprawy wyglądu twarzy i ciała. Jeżeli zatem zależy Ci na uzyskaniu spektakularnych rezultatów - warto umówić się na konsultację w sprawie wybranego zabiegu.

 

Komentarze

  1. Z nieinwazyjnych zabiegów które możemy wykonać w gabinecie kosmetologa myślę, że godny polecenia jest CO 2 laser. Szczególnie jeśli walczymy z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, zmarszczkami. Nasza skóra straciła jędrność, pojawiają się drobne blizny. Taką usługę w pełni profesjonalnie wykonują w https://daganowakbeautylounge.pl . Warto zapoznać się z ich ofertą.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama