Pamiętnik Dziecka- Nasz Pamiętnik Skarbie / Album Momentic
Małe dzieci w bardzo szybkim tempie zmieniają się i uczą nowych umiejętności. Każda mama pragnie, aby wspaniały i beztroski czas dzieciństwa trwał jak najdłużej. Pierwsze kroki, słowa, ulubione zabawy, a nawet pierwszy dzień w przedszkolu, bądź szkole to tylko kilka niezwykłych chwil z życia naszego dziecka, które warto zapamiętać i uwiecznić. Z tego powodu wypadałoby się zastanowić nad prowadzeniem pamiętnika, aby móc zatrzymać chociażby cząsteczkę tych najpiękniejszych chwil dzieciństwa. Pamiętnik dziecka ,, Nasz Pamiętnik Skarbie" to zdecydowanie najlepszych sposób na zbieranie najważniejszych chwil, momentów w życiu dziecka. 

\


W ostatnim czasie na naszym rynku powstała zupełnie, nowa marka Momentic, oferująca pamiętnik ,, Nasz Pamiętnik Skarbie". Założycielem i pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Jonasz. Warto tutaj dodać, że cała historia powstawania pamiętnika Momentic jest bardzo wyjątkowa i ciekawa. Cały pomysł na pamiętnik zrodził się w momencie kiedy bratowa założyciela marki zaszła w wyczekiwaną ciążę. W celu poszukiwania prezentu z tej okazji oraz jej 29 urodzin Jonasz zabrał się za tworzenie albumu, który okazał się być świetną i niezapomnianą pamiątka zarówno dla niej, jak i jej dziecka. W taki sposób z pomocą grupy przyjaciół w 2 miesiące powstał projekt pamiętnik. ,,Nasz pamiętnik skarbie" został dopracowany pod każdym względem z miłością oraz dbałością, tak aby służył zarówno bliskim, jak  i przyszłym klientom. 


,, Nasz Pamiętnik Skarbie" od Momentic to pamiętnik, który pozwoli uporządkować wszystkie wspomnienia z dzieciństwa naszego dziecka. W ten sposób bez problemu w każdym momencie będziemy mieli możliwość powrotu do tych niezapomnianych chwil. Opiszemy w nim chwile zarówno sprzed, jak i po narodzinach dziecka.  Książka składa się z aż 116 stron. Wchodzi tu ponad 50 dwustronnych grubych kart wydrukowanych kart na wysokiej jakości i wytrzymałym papierze o gramaturze 300g/m2. Stonowana, twarda, przyjemna w dotyku  okładka w formie segregatora z bogatym wnętrze na zdjęcia oraz notatki, sprawiają, że pamiętnik waszego dziecka nie tylko zgromadzi najcenniejsze wspomnienia, ale również będzie cieszyć przez bardzo długi czas ze względu na swoją solidność wykonania. Pamiętnik jest w 100% produkcji Polskiej, produkowany ze współpracy z Krakowską drukarnią, dlatego dodatkowo jego zakup będzie wspierać nasz rynek. ,, Nasz pamiętnik Skarbie' to ponadczasowa pamiątka na wiele lat. 

Dlaczego warto? Nasz Pamiętnik Skarbie to propozycja skierowana dla pary spodziewającej się dziecka,  młodych rodziców oraz rodziców mających już starsze dzieci, aby móc powrócić do niezapomnianych chwil. Pamiętnik zawiera aż 5 głównych rozdziałów. Rozpoczynamy od zapoznania się przyszłych rodziców, przez okres oczekiwania na dziecko i pierwsze lata jego życia, aż do 18 roku życia. Świetną opcja jest tutaj możliwość personalizacji, dzięki wyjmowaniu, przekładaniu kart. Wystarczy, że zmienicie kolejność kart, aby dopasować Waszą chronologię wydarzeń. Jeśli jakakolwiek karta nie pasuje to wyjmujecie ją. Nasze wspomnienia będą idealnie uporządkowane. Każda z kart została dopracowana z jak najwyższą dbałością. Został tu stworzony szablon/ wzór, który pomoże nam w łatwy sposób zachować najpiękniejsze chwile z życia naszego dziecka. 
Pełny spis treści:


1. Historia pewnej miłości- początki znajomości przyszłych rodziców, najpiękniejsze chwile razem. 

2. Najlepsze dopiero przed nami- okres oczekiwania na narodziny dziecka.

3. Witaj na świecie skarbie- dzień narodzin dziecka 

4. Tak szybko dorastasz- okres pierwszych miesięcy życia, aż do 18 roku życia. 

5. Twój świat- pasje, zainteresowania, najlepsze chwile, sukcesy dziecka. 
Pamiętnik - idealny pomysł na prezent Szukacie pomysłu na prezent dla przyszłych rodziców? Bez wątpienia pamiętnik dziecka to idealny pomysł na prezent na pierwsze odwiedziny, Chrzest, urodziny, babyshower, święta, a nawet z okazji 18 urodzin. Pamiętnik to uroczy prezent, który po wielu latach stanie się naprawdę wielką radością dla rodziców, jak i dziecka. Zapiski o pierwszych śpioszkach, pierwszym ząbku, pierwszym słowie, pierwszym kroku… sprawią, że popłynie niejedna łza szczęścia. Cena regularna pamiętnika to 249 zł. Dodatkowo mam dla Was kod rabatowy 15% na zakup waszego ,, Nasz Pamiętnik Skarbie" !


Kod rabatowy: MOMENTIC15
A wy co myślicie o pamiętniku od Momentic? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!


Gabrysiowa mama instagram

Gabrysiowa mama kontakt

Komentarze

 1. Super pomysł na prezent 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle bardzo fakny wpis ;)

  Elka Siatkowsal

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale to fajne. Bardzo mi się podoba sam produkt, jak i Twój wpis na jego temat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupuję to wow

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś pięknego!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama