Jak namierzyć telefon dziecka? Poznaj najlepsze metody!


Jak namierzyć telefon dziecka? Poznaj najlepsze metody!Internet gwarantuje ogromne możliwości. Dotyczy to rozrywki, możliwości spędzania wolnego czasu czy nauki. Jednak połączenie z siecią nie jest wolne od zagrożeń. Jak chronić się przed nimi? Jak zagwarantować bezpieczeństwo dzieciom? Jak sprawdzić co dziecko robi na telefonie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym tekście. Czytaj dalej!   Jak śledzić telefon dziecka? Najlepsze rozwiązania Bez względu na to, czy korzystasz z urządzeń elektronicznych z systemem Android czy iOS, na rynku znajdziesz wiele łatwo dostępnych rozwiązań, które znacznie ułatwią kontrolę rodzicielską. Większość z nich posiada szeroki wachlarz funkcji, dzięki którym będziesz w stanie monitorować aktywność Twojego dziecka. Wyjaśnimy, czym jest aplikacje do lokalizacji dziecka i jakie korzyści może Ci przynieść.   


Dla urządzeń z iOS producent przewidział specjalne rozwiązanie, umożliwiające przeprowadzenie kontroli rodzicielskiej. Chodzi o aplikację Family Sharing. Pozwala ona między innymi w wygodny sposób: 


  • założyć dziecku konto w usłudze Family Sharing,  
  • śledzić telefon dziecka,   
  • ograniczyć czas, który dziecko będzie mogło spędzić przed urządzeniem. 

Alternatywnym rozwiązaniem dla sprzętu z Androidem jest aplikacja Family Link. Zasada jej działania jest bardzo podobna do Family Sharing. Oprogramowanie daje możliwość wprowadzenia pewnych ograniczeń dotyczących wyświetlanych treści czy czasu korzystania z urządzenia. Pozwala również choćby na monitorowanie lokalizacji telefonu dziecka.   


Jeżeli szukasz programu, który w prosty sposób połączy zalety obu powyższych rozwiązań, poznaj mSpy. Jest to nowoczesna i profesjonalna aplikacja szpiegowska, która świetnie sprawdzi się zarówno na urządzeniach z iOS, jak i Androidem. Dzięki niej będziesz w stanie ochronić swoje dziecko przed częścią zagrożeń, które niesie ze sobą Internet.

Dzięki przeznaczeniu do szpiegowania, mSpy idealnie sprawdzi się w roli aplikacji do kontroli rodzicielskiej. Bogactwo funkcji, łatwość obsługi oraz trudność wykrycia sprawia, że według nas mSpy to najlepsza aplikacja, która pomoże zlokalizować telefon dziecka. Jak kontrolować telefon dziecka bez wysiłku?   Czy wiesz, że kontrola rodzicielska nie musi wiązać się z czaso- i pracochłonnym sprawdzaniem historii przeglądania Twojego dziecka linia po linii? Możesz wykorzystać w tym celu profesjonalne rozwiązania, które zrobią to za Ciebie. Twoim zadaniem pozostanie jedynie ustalenie reguł, których Twoje dziecko nie powinno przekroczyć.

Aplikacja mSpy posiada wygodny interfejs, który podpowie Ci jak namierzyć telefon dziecka. Dodatkowo możesz liczyć na wiele interesujących funkcji, takich jak: 

  • monitorowanie aktywności dziecka w mediach społecznościowych,   
  • blokowanie określonych stron www,   
  • ustawienie powiadomień, gdy Twoje dziecko użyje ustalonych fraz kluczowych. 

W razie jakichkolwiek problemów, obsługa techniczna mSpy jest czynna całą dobę przez 7 dni w tygodniu.  

Rozpoczęcie korzystania z mSpy jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz darmowe konto, następnie wybierzesz plan ochrony i dokonasz transakcji. Chwilę później będziesz w stanie rozpocząć monitorowanie.   Czy rodzic ma prawo sprawdzać dziecku telefon? Wiele osób pyta nas czy rodzic ma prawo sprawdzać dziecku telefon. Jak najbardziej, pod kątem prawnym jest to dozwolone. Zalecamy jednak, by przed rozpoczęciem kontroli rodzicielskiej porozmawiać o tym z dzieckiem. Unikniesz w ten sposób przykrej sytuacji, gdy dziecko zorientuje się, że jest śledzone.   Kontrola telefonu dziecka – co zrobić gdy coś znajdę?   Kontrola rodzicielska ma to do siebie, że czasem przynosi efekty, o których chcielibyśmy nie wiedzieć. W przypadku gdy dowiesz się, że Twoje dziecko próbuje przekroczyć ustalone granice: 

  • zachowaj spokój,   
  • postaraj się nie tworzyć dodatkowych historii „jak mogło być”,   
  • trzymaj się ustalonych limitów i granic.  


Kontrola rodzicielska nie ma dostarczyć Ci wiedzy jak kontrolować telefon dziecka w pełni. Jej zadaniem jest ochrona dziecka przed zagrożeniami. Jeśli zdarzy się taki przypadek, po prostu porozmawiaj o tym z dzieckiem.Podsumowanie   Internet nie jest wolny od niebezpieczeństw. Jeśli chcesz chronić swoje dzieci przed nimi, skorzystaj z aplikacji do kontroli rodzicielskiej. Możesz wykorzystać zarówno rozwiązania producentów (Family Sharing czy Family Link), jak i skorzystać z alternatyw. W takim przypadku dobrym pomysłem będzie zainstalowanie profesjonalnej aplikacji szpiegowskiej mSpy. 


Komentarze

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama