Dodatki Do Zdjec Flat Lay ? Rosegal Marmurowe Dodatki


Zdjęcia typu flay lay cieszą się bardzo dużą popularnością na Instagramie. Dobór dodatków do tego typu zdjęć często wiąże się z dość problematycznymi i czasochłonnymi poszukiwaniami. Odwiedzając sklep Rosegal znalazłam kilka takich dodatków w motywie marmuru. Rosegal 5th Anniversary . Motyw marmuru zdecydowanie mną zawładnął. Uwielbiam kupować w tym motywie dodatki do zdjęć oraz do domu w formie, podkładek, kubków itd. Moim zdaniem świetnie wpasowuje się w każdy styl - elegancki, skandynawski. Poniżej przedstawię Wam moje propozycje na dodatki do waszych fotografii typu flat lay.
1 (KLIK) Przepiękna o okrągłym kształcie taca ze złotym paskiem. 2 (KLIK) Niezmiernie gustowny kubek w motywie marmuru ze złotym uszkiem. 3 (KLIK) Kolczyki złote z dodatkami marmuru 4 (KLIK) Duży talerz ze złotymi dodatkami. 5 (KLIK) Dwie tace o różnych rozmiarach w bardziej delikatnym wzorze marmuru.

1 (KLIK) Plakat marmurowy z motywem geometrycznym. 2 (KLIK ) Wysoki wazon w motywie marmuru. 3 (KLIK) Marmurowa deska do krojenia z drewnianym trzonkiem. 4 (KLIK) Podkład na stół w motywie marmuru. 5 (KLIK) Zestaw pędzli do makijażu ze złotą skuwką oraz marmurowym trzonkiem. 6 (KLIK) Marmurowe kolczyki w kształcie trójkąta. 


Use code " RGbunny " for all order 15% off
Free Shipping Worldwide, Shop from $1.99, Coupon up to $500, ect... Enjoy Rosegal 5th Anniversary Carnival (Jul. 16th to 18th): https://www.rosegal.com/promotion-5th-anniversary-sale-special-675.html?lkid=14724726
Rosegal Unconditional Refund with Quality, Non-received, Size Issue within 24 Hours: 


Komentarze

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama