Współpraca
Nazywam się Patrycja Sobolewska mam 25 lata, chociaż podobno kobiet się o wiek nie pyta, ale co mi tam! Pochodzę z Podlasia. Jestem szczęśliwą mamą mojego 8-letniego synka Gabriela. Na co dzień pracuję przy fotografii oraz prowadzę bloga. Interesuję się głównie właśnie fotografią i stale rozwijam się pod jej względem. Blog powstał początkowo w dużej mierze nastawiony na tematykę dziecięcą, lecz szybko zaczęła się na nim pojawiać tematyka urodową. Chcę złamać stereotyp, który głosi, że matka nie ma czasu na dbanie o siebie. Na moim blogu znajdziecie także porady pielęgnacyjne dotyczące skóry atopowej, gdyż sama borykam się z tym problemem. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i będziecie wspierać nas oraz wyrażać swoje zdanie, które jest dla nas bardzo ważne 

Jestem osobą otwartą  na wszelkie propozycje współpracy. Na moim blogu na pewno nie ma niemożliwej formy współpracy.  Nie ukrywam, że fotografia to moja pasja od niedawna. Staram się dokształcać w niej.  Jestem w stanie wymyślić kampanię od zera, granicą jest jedynie wyobraźnia.


Oferuję : 
- przygotowanie sesji zdjęciowej z produktem,
-  rzetelny wpis z produktem w szerszym kontekście, 
- organizację konkursu,
- wpis sponsorowany,

KONTAKT :
email - patrycjawr@vp.plPrzykładowe realizacje :


https://panel.reachablogger.pl/blog/www-gabrysiowamama-pl
  

Komentarze

 1. Cześć!
  Choć nie jest to standardowa oferta współpracy to pragnę zaprosić Cię do Centralnej Kartoteki. Zrzeszamy różne blogi z blogosfery, dajemy możliwość promowania bloga oraz nowych wpisów nie tylko w domenie Blogspot, ale także na Instagramie.

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na:
  CK
  Instagram

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama