Odwołanie Wesela - Co W Takim Przypadku ? Jak To Zrobić Oszczednie ?


Życie bardzo lubi nam płatać figle w najmniej spodziewanych momentach. Organizacja ślubu oraz wesela pochłania bardzo dużo naszego czasu oraz nerwów. Dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, aby było jak najbardziej idealnie. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przed przewidzieć. Nie ma niczego gorszego od zdarzenia przez, które jesteśmy zmuszeni do odwołania najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Nikomu tego nie życzę. Najczęściej są to niespodziewane sytuacje, nie będę już ich wymieniać, ponieważ nie jest to stosowne. Odwołanie tak ważnego wydarzenia nie należy do najprostszych i przyjemnych. Niesie za sobą bardzo duże koszty, które musimy pokryć. Są to przede wszystkim koszty sali, tortu, bukietu itd. Jednak nawet jeśli przytrafi nam się taka sytuacja to najlepszym sposób jak to wszystko odwołać bez dodatkowych kosztów oferuje dla nas portal Odwołane.pl 


Co to jest Odwołane.pl ?

Odwołane.pl jest to portal gdzie każda osoba odwołująca dane wydarzenie może dodać ogłoszenie o nim, aby każdy zainteresowany kupujący mógł je nabyć. Osoba, która jest świadoma, że nie będzie w stanie skorzystać z zarezerwowanej sali, a nawet noclegu oraz wykupionych biletów może odsprzedać to komuś kto będzie tym zainteresowany. Przede wszystkim my nie stracimy zaliczek oraz zainwestowanej kwoty, a kupujący będzie mógł zrealizować swoje plany. Wystarczy, ze wejdziemy na serwis i wystawimy swoje ogłoszenie. Nie musimy nawet zakładać konta przed dodaniem naszego ogłoszenia. Wystarczy, ze wypełnimy formularz informacjami o oferowanym przez nas wydarzeniu, a po dodaniu jego nasze konto, którego dotychczas nie posiadaliśmy na serwisie zostanie założone automatycznie. Pamiętajmy wystawiając nasze ogłoszenie, aby informacje o danym wydarzeniu były jak najbardziej dokładne. Dzięki temu osoba zainteresowana, będzie mogła mieć więcej informacji oraz w szybszym tempie sfinalizować zakup. Ile dni przed planowanym terminem można dodać ogłoszenie ?

Serwis nie ma określonego minimalnego czasu wystawienia wydarzenia, które chcemy sprzedać. Nasze ogłoszenie może zostać dodane w każdym momencie. Oczywiście najlepiej zrobić to od razu, gdy dowiemy się o tym fakcie. Wtedy osoba zainteresowana będzie mogła zapoznać się z nim wcześniej i przygotować się do niego odpowiednio. Dłuższy okres publikacji ogłoszenia zwiększy jego atrakcyjność w bardzo dużym stopniu. Przede wszystkim my będziemy mieć pewność, że uzyskamy poniesione koszta. 


Czy ceny podane w ogłoszeniu są ostateczne?

Cenę oferowanej w ogłoszeniu okazji ustala Sprzedający. Jeżeli wiążą się z nią dodatkowe koszty – na przykład wynikające ze zmiany danych osoby, na którą wystawione są bilety lub rezerwacje – Sprzedający powinien zamieścić takie informacje w opisie oferty. Podczas trwania publikacji ogłoszenia osoba sprzedająca może natomiast w każdej chwili samodzielnie zmienić cenę.


W jakiej formie otrzymam zakupioną ofertę?

Forma i sposób otrzymania oferty zakupionej z ogłoszenia na Odwolane.pl nie są odgórnie określone. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń – Sprzedający i Kupujący mają możliwość dowolnego przekazania oferowanej okazji, która dotyczy biletów w formie fizycznej lub elektronicznej, potwierdzeń rezerwacji itp.


A jakie wrażenie na Was zrobił serwis odwołane.pl ? 


Komentarze

 1. Zupełnie nie znam tego miejsca, a dobrze wiedzieć, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje ze mnie taka sytuacja nigdy nie spotka ;) ale warto wiedziec co i jak ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nikomu nie życzę tak smutnego przeżycia i mam nadzieję, że mi również nigdy się takie coś nie przytrafi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moj slub i wesele sie odbylo i na szczęście nie musialam nic odwolywac. Nawet w najgorszych snach o tym nie śniłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słyszę o tej stronie. Warto o niej wiedzieć, nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza może się przydać. Zdarza się, że trzeba odwołać wesele.

  OdpowiedzUsuń
 6. pierwszy raz slysze o takim portalu, ale mysle ze to swietny pomysl dla kazdego kto stoi przed takim kłopotem jak odwołanie wesela

  OdpowiedzUsuń
 7. To na pewno jest bardzo trudna sytuacja, warto wówczas skorzystać z pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję ,że nie będę musiała z tego skorzystać! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jest to na pewno mile doswiadczenie, ale jednak pomysł na portal uwazam za trafiony.

  OdpowiedzUsuń
 10. znam osobę, która musiała wszystko odwoływać i wcale nie zazdroszczę...

  OdpowiedzUsuń
 11. Planowanie ślubu nie zawsze jest tak gładkie i łatwe, jak się wydaje. Dodatkowo jeśli twój ślub zostanie odwołany, ważne jest, aby wiedzieć, co się dzieje dalej. Jedną z rzeczy jest rezerwacja sali - można odstąpić komuś i to odpłatnie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama