Co Podarowac Przyszłej Mamie Na Baby Shower ? / What to Give to a Future Mum for a Baby Shower?


Coraz częściej w naszym kraju przyszłe mamy organizują przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin dziecka, które przyjęło nazwę Baby Shower. Ten zwyczaj przywędrował do Polski z Ameryki. Moim zdaniem jest to wspaniała tradycja, która powinna zagościć na stałe w naszym kraju. Jest to świetna okazja do spotkania się ze swoimi znajomymi oraz spędzenia wraz z nimi czasu na wspólnym świętowaniu tak ważnego dnia, który ma niedługo nastąpić. Baby shower najczęściej organizują nam bliskie osoby (przyjaciółki, siostry), ale także same mamy również tym się zajmują. Przyjęcie przebiega na wspólnych rozmowach, zabawach o tematyce przyjęcia oraz na obdarowywaniu przyszłej mamy potrzebnymi dla niej prezentami dla dziecka. Ale nie o prezenty tylko chodzi. Istotą baby shower jest też okazanie radości z faktu, że niedługo na świecie pojawi się dziecko. Dlatego cała impreza powinna się odbywać pod znakiem świętowania, zwłaszcza że po narodzinach maleństwa młoda mama nie będzie mogła przez dłuższy czas pozwolić sobie na takie szaleństwa.

______________________________________

More and more often in childhood, we organize a party on the occasion of approaching. This custom came to Poland from America. In my opinion, it is a great tradition that must stay in our country for good. This is a great opportunity to meet with matters and spend time with this time on the phone of the saint such an important day, which is about to reach. The baby shower bridge is also organized by close persons, but also by the same people. The party takes place on standard conversations, games and games. But it's not just specs. Baby Shower for children The essence is also the joy of the fact that soon a child will appear in 


Podarunki ofiarowywane przyszłej mamie zazwyczaj stanowią część wyprawki – tradycyjnie na przyjęcie przynosi się wyłącznie upominki związane z dzieckiem i macierzyństwem. Warto przed przyjściem na baby shower dowiedzieć się, jakie są życzenia bohaterki imprezy, aby nie zdublować prezentów lub nie kupić czegoś niepotrzebnego. Dobrym pomysłem jest stworzenie listy podarunków – droższych oraz tańszych – i umieszczenie jej w internecie albo powierzenie organizatorce baby shower. Można też się pokusić o odrobinę fantazji i ofiarować ciężarnej przyjaciółce wspomniany  tort , czyli konstrukcję przypominającą piętrowe ciasto, stworzoną z pieluszek, smoczków, grzechotek i kokardek.

__________________________________

Gifts offered to the future mother usually form part of a layette - traditionally only gifts related to the child and motherhood are brought to the party. It's worth finding out what the heroine of the party wants to do, do not double the presents or buy something unnecessary before coming to the baby shower. A good idea is to create a list of gifts - more expensive and cheaper - and put it on the internet or entrust the organizer of a baby shower. You can also try a bit of fantasy and give your pregnant friend the mentioned cake, a structure resembling a bunk cake, made of diapers, teats, rattles and bows.Przeszukując wiele sklepów trafiłam na sklep internetowy lovinglysigned , który w swojej ofercie posiada duży wybór takich zestawów  idealnych na baby shower. Wybór jest naprawdę imponujący. Znajdziemy tam zestawy składające się z niezbędnych rzeczy dla przyszłej mamy. Są to przede wszystkim pluszaki, kocyki, książeczki, czapeczki, rożki. Moim zdaniem wyglądają one przepięknie i bardzo słodko. Znajdziemy prezenty zarówno dla dziewczynek oraz chłopców. Nie muszę wspominać chyba, że ceny też są bardzo przystępne.
______________________________

Searching through many stores I found a lovinglysigned online store, which in its offer has a large selection of such sets ideal for a baby shower. The choice is really impressive. We find there sets consisting of the necessary things for the future mother. These are mainly stuffed animals, blankets, books, hats, and cones. In my opinion, they look beautiful and very sweet. We find gifts for both girls and boys. I do not have to mention unless prices are very affordable.


Komentarze

 1. Fajne zestawy, ale taki tort musi być uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż mi się przypomniało jak Nikusia była w brzuszku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tort na taką okazję to moje pierwsze skojarzenie. Ja teraz krążę po internecie i szukam oraz sprawdzam jakiś fajnych pomysłów na tort firmowy. Na pewno będą u nas też babeczki , no i do tego chciałabym jeszcze upiec jakieś 2 rodzaje ciast. Myślę, że będzie to fajna opcja, ponieważ w firmie lubimy słodkości i na pewno pojawią się jeszcze u nas jacyś goście. Jest co świętować, więc w tym okresie można grzeszyć, jeśli chodzi o ilość przyjmowanych kalorii. Tort wybiorę na pewno z oferty https://e-torty.pl/oferta-dla-firm

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie jakiś fajny tort, z fajnymi dodatkami! To moim zdaniem podstawa na takie wydarzenie. Koniecznie wejdźcie sobie na stronę https://aleksander-print.com/ , aby sprawdzić, czy mają akcesoria odpowiednie na taką okazję. Myślę, że samemu łatwo coś fajnego upiec. To będzie wtedy prezent od serca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam różnego rodzaju imprezy tego typu! Niestety dawno na żadnej nie byłam, ale nic nie szkodzi, bo za niedługo szykuje się pewne wydarzenie w mojej firmie. Długo zastanawiałam się co to są eko eventy, ale teraz już wszystko wiem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama