QFLIX - Moje Wrażenia Po Pierwszym Kursie. Czy Warto ? Jakie Są Zalety?

QFLIX Opinia

Z pewnością osoby, które śledzą mojego bloga na bieżąco, wiedzą, iż od niedawna rozpoczęłam swoja przygodę z QFLIX. Pomimo, że dostęp do kursów miałam wykupiony o wiele wcześniej to od kilku dni znalazłam czas, aby do nich na spokojnie zasiąść i przetestować dla Was dany kurs. Nie ukrywam, że byłam podekscytowana. 


Przypomnienie - Co To Jest QFLIX?

Jak wspominałam we wcześniejszym wpisie QFLIX to inaczej taki zmiennik Netflixa. Z różnicą taka, iż jest skierowany do stylistek oraz pasjonatek stylizacji paznokci. Znajdziemy w nim kompletną wiedzę na ten temat. W QFLIX otrzymujemy roczny lub miesięczny dostęp do wielu pomocnych oraz wartościowych kursów, które nauczą nas niezbędnej wiedzy, dotyczącej stylizacji paznokci. Przede wszystkim są to kursy, które pomagają nam w nauczeniu się technik przedłużania paznokci ( (żelem, akrylożelem, akrylem), manicure hybrydowego  oraz zdobienia paznokci. Jaki Wybrałam Kurs?

Moja przygoda z manicure hybrydowym trwa od kilku lat. Określiłabym to jako 2-3 lata. Wykonywałam je samodzielnie w zaciszu domowym zarówno dla siebie jak i moich bliskich. Dzięki temu mogłam dodatkowo zaoszczędzić pieniądze  i przeznaczyć je na wykupienie rocznego abonamentu w QFLIX. Pomimo, iż potrafiłam wykonywać manicure hybrydowy to zawsze miałam kilka problemów przez, które efekt końcowy nie do końca mi odpowiadał. Właśnie z tego powodu postanowiłam, że pierwszymi kursami jakie wybiorę będą te z kategorii manicure hybrydowego. Musze przyznać, iż  trochę czasu mi zajęło wybieranie kursów, które chcę odbyć w pierwszej kolejności. Wybór jest naprawdę duży i ciężko jest się zdecydować. Nie spodziewałam się aż tak ciekawego wyboru. Z pewnością w drugiej kolejności postawię na kursy z tematyki zdobień, gdyż mam w planach nauczyć się w końcu je wykonywać. Na stronie mamy 34 kursy z zakresu stylizacji paznokci. 

Przebieg Kursu

Kurs przebiegał mi bardzo o dziwo bardzo szybko i bezproblemowo. Nie ukrywam, że przed rozpoczęciem go miałam obawy, że będzie po prostu nudny i nie będę w stanie niczego się nauczyć przydatnego. Bardzo odpowiadała mi opcja korzystania z kursów praktycznie wszędzie gdzie tylko chciałam poprzez urządzenia mobilne. Mogłam bez żadnych przeszkód usiąść wygodnie w moim ulubionym fotelu w domu lub na tarasie  z kubkiem kawy, telefonem i  odbywać kurs. Byłam bardzo zaskoczona ogromem wiedzy jaki przekazywała osoba prowadząca kurs, robiła to zrozumiale dla każdego. Wszystkie tematy były tłumaczone powoli krok po kroku. Muszę nawet przyznać, że sama osoba zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i widać, że tłumaczyła to z pasją oraz radością, a nie z obowiązku. Zawsze miałam takie zdanie, ze jeśli dana osoba coś tłumaczy z pasją to my zdecydowanie szybciej i z przyjemnością chłoniemy w takim momencie wiedzę. Czas bardzo szybko przeleciał i odbyłam cały kurs z uśmiechem na twarzy oraz niezbędną wiedzą dotyczącą manicure hybrydowego. 


Efekty Kursu - Czego Się Nauczyłam?

Przede wszystkim kurs nauczył mnie wszystkich podstaw dotyczących podstaw manicure hybrydowego. Zawsze miałam niestety problem z nadaniem odpowiedniego kształtu paznokcia. Dzięki szkoleniu wreszcie to opanowałam. Może nie perfekcyjnie, ale teraz wiem jak to krok po kroku zrobić. Oczywiście w dalszym ciągu będę się szkolić praktycznie. Nauczyłam się także pozbywania nabłonek i skórek, które też były dla mnie problematyczne, ponieważ w przypadku gdy nieprawidłowo to robiłam to mój końcowy efekt manicure hybrydowego wyglądał bardzo nieestetycznie. Dodatkowo nauczyłam się czym jest efekt ,,jajka niespodzianki", jak dobrać długość wolnego brzegu, odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia oraz umiejętnego nakładania lakieru hybrydowego. Ujmując to bardziej zwięźle to otrzymałam bardzo dużą dawkę wiedzy, która pomoże mi z pewnością udoskonalać się w zakresie stylizacji paznokci. 


Podsumowując jestem bardzo zadowolona z takiego sposoby odbywania kursu jaki daje mi QFLIX. Z pewnością nie jest to mój ostatni kurs jaki odbyłam na tej platformie, ponieważ jest tam wiele innych ciekawych tematów związanych z metodami przedłużania lub wykonywaniem zdobień. A Co Wy Myślicie O QFLIX?

gabrysiowa mama kontakt

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Z pewnością stylizacje Ci się spodobały, super :)

   Usuń
 2. Myślę, że może to być fajna opcja jeśli chcemy faktycznie zdobyć wiedzę dla samej satysfakcji i nauczenia się czegoś nowego. Jeśli chodzi już o zaawansowane rzeczy, gdzie wypadałoby również mieć certyfikat, to już musimy wybrać szkolenie profesjonalne.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak! Chyba bym musiała iść na taki kurs, bo jestem słaba w robieniu pazurków :( Lewa ręka jeszcze ok, ale prawda to tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto się rozwijać w dziedzinie, w której ma się taką potrzebę lub po prostu się nią pasjonuje ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama