Zakupy spożywcze w Internecie? Czemu nie?

 

Zakupy spożywcze w Internecie? Czemu nie?Na pewno Internet stoi przed nami otworem. To niesamowite miejsce ma zarówno swoje mocne, jak i słabe strony. Nie chcemy się skupiać na niebezpiecznych strefach sieci. Raczej chcemy się skupić na pozytywach. Jedną z mocniejszych stron jest możliwość robienia zakupów internetowych. Jakby tego było mało, możemy tutaj znaleźć sporo produktów promocyjnych, które powodują, że na naszych kontach lub w portfelach pozostaje więcej pieniędzy. 


Naucz się korzystać z gazetek promocyjnych 


Pierwszy krok do robienia okazjonalnych zakupów w sieci to na pewno umiejętność korzystania z gazetek promocyjnych. Gazetek promocyjnych jest naprawdę sporo. Większość sklepów spożywczych dużych sieci takowe wydaje. 


Zauważyliśmy jednak, że odchodzi się już od wydawania gazetek promocyjnych papierowych. Raczej stawiamy na te internetowe. Nie tylko zaoszczędzimy sporo papieru, ale także takie gazetki trafiają do większej liczby osób. Bardzo nas to cieszy.  


Gdyby gazetka Auchan była wydawana jak do tej pory i kolportowana w wybranych miejscach w naszym kraju, to dotarłaby tylko do około 20 procent klientów tej sieci. Jednak wersja internetowa może trafić nawet do 90 procent potencjalnych klientów. Co więcej, trafi nawet do osób, które nie mają w pobliżu sklepu Auchan. Czy ma to sens? Jak najbardziej tak. Takie osoby zainteresowane niektórymi produktami mogą dokonać zakupu w sieci. Nie ma tutaj nic prostszego. Dzięki gazetkom promocyjnym możemy naprawdę dużo zaoszczędzić. Warto na ten temat poczytać, ponieważ wciąż sporo osób sobie z tego nie zdaje sprawy, co jest ogromnym błędem. 


Zacznij robić zakupy internetowe 


Większość z nas jest przyzwyczajona do zakupów w sieci takich produktów jak kosmetyki, meble, buty, czy też ubrania. Pora się także przekonać do zakupów spożywczych robionych w Internecie. Dlaczego do tego tak namawiamy? Na pewno sklepy spożywcze online są lepiej wyposażone. Od razu rzuca się nam w oczy bogaty asortyment. Często znajdujemy tutaj produkty, o których wcześniej nawet nie słyszeliśmy. 

Gdy poszukujemy jakiegoś rzeczywiście wyszukanego produktu, to nawet nie ma co szukać w sklepach stacjonarnych. Lepiej od razu postawić na sklepy internetowe. Mamy większą szansę, że w tych właśnie sklepach produkt ten będzie dostępny. 

Poza znacznie szerszym wyborem możemy także zauważyć promocyjne ceny różnych produktów. Na pewno poszczególne produkty są tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Bardzo nas to cieszy, ponieważ przy pędzącej obecnie inflacji każda złotówka jest na wagę złota. 

Nie zastanawiajmy się zatem dłużej nad zakupami spożywczymi robionymi w Internecie. Co jak co, ale jest to opłacalne. Na sam koniec chcemy jeszcze wspomnieć o kwestii zaoszczędzenia czasu. Jakby nie było, zakupy możemy robić jedząc obiad, czy też pijąc kawkę i oglądają swój ulubiony serial. Nie musimy nigdzie jeździć, stać w korkach, stać w kolejkach, czy też szukać wolnego miejsca parkingowego. Jak widać, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko chcieć.  

Komentarze

 1. Myślę, że gazetki internetowe są tańsze niż te papierowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja coraz bardziej przekonuję się do zakupów online, ale spożywczych jeszcze nie robiłam. Nie wiem, czy znajdę jakieś opcje w mojej okolicy, poszukam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez jestem zdecydowanie bardziej przekonana! Nawet ciezko mi się teraz chodzi po galeriach :D

   Usuń
 3. Nie czytam papierowych gazetek. Na zakupy chodzę z potrzeby i wolę sama wybierać produkty. Tylko raz zamówiłam zakupy spożywcze online w znanej sieci i dostałam zwiędnięte warzywa. Od tego czasu tylko soki i wodę kupujemy online.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakupy przez internet są bardzo wygodne. Czasem wolę pójść sama, ale są takie dni, kiedy wolę, gdy ktoś mi je przywiezie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie próbowałam robić zakupów spożywczych online, ale pewnie i na to czas przyjdzie. Obejrzę sobie najpierw gazetki i co proponują :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Od kilku lat zakupy dokonuję w sklepach internetowych, także warzywa i owoce, chociaż te ostatnie często kupuję też na ryneczku. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdarza mi się robić zakupy przez internet zaoszczędzam wtedy czas, ale czasami też i na nie idę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. W trakcie pandemii, kiedy były ograniczenia w sklepach, chętnie robiłam zakupy spożywcze w internecie, choć mięso kupowałam zawsze świeże

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdarzało mi się robić zakupy spożywcze przez internet, zwłaszcza na Allegro. Można dostać sporo nietypowych produktów, które nie są powszechnie dostępne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zakupy zrobione przez internet zawsze są super rozwiązaniem. Lubię je robić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wersja internetowa gaztki jest wygodniejsza i jak piszesz trafia do nieporównywalnie większej liczby zainteresowanych. Zakupy online są wygodniejsze zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno zakupy online są wielką zaletą.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czasami coś zamówię ze spożywki przez Internet, ale muszę mieć pewność, że po drodze to się nie popsuje...

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie wszędzie dowożą :( a powiem szczerze że bardzo by mi takie zakupy ułatwiły życie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama