Gotowa wyprawka szkolna- czy to dobry pomysł? Happy Color

Gotowa wyprawka szkolna- czy to dobry pomysł? Happy Color


Wyprawka szkolna to temat, który bardzo absorbuje wielu rodziców. . Niestety nie należy to do najprostszych czynności, ponieważ ograniczeniem jest tu nasz nadwyrężony wakacyjnymi wydatkami portfel. W tym roku szczególnie ze względu na bardzo ogromną inflację, która wpływa na wyższe ceny wyprawki szkolnej. Niestety dla jednych są to najprzyjemniejsze zakupy, a dla drugich bardzo wielki stres związany z dużym wydatkiem. Jak poradzić sobie z wydatkami, aby nie nadwyrężyły budżetu? Postaram się Wam odpowiedzieć na te pytania. Przy okazji poruszymy temat gotowej wyprawki- czy warto w nią zainwestować? Co w niej znajdziemy?
Dla przypomnienia: wyprawka szkolna co powinno się w niej znaleźć? 


W naszej wyprawce powinny się znaleźć nie tylko przybory do szkoły, ale także  rzeczy, które są nam niezbędne w domu. W końcu musimy wykonywać prace domowe. Tyczy się to szczególnie bibuły, bloków, farb oraz flamastrów. Mimo wszystko zachowujemy przy tym przede wszystkim zdrowy rozsądek. Nie ma potrzeby kupować kilka rodzajów ołówków oraz pisaków. Nadmiar nie jest tu wskazany. 


W wyprawce szkolnej powinny się znaleźć:


- klej,

- nożyczki, 

- bloki rysunkowe oraz techniczne,

- blok kolorowy,

- kredki,

- ołówki,

- długopisy,

- piórnik,

- plecak, 

- zeszyty, 

- teczka na prace, 

- flamastry, 

- farby plakatowe, 

- pędzle, fartuszek,

- zestaw linijek,

- plastelina, 

- kredki świecowe, pastele,

- okładki


dodatkowo:

- worek na buty,

- strój gimnastyczny, 

- buty na zmianę,

- bidon,

- śniadaniówka Gotowa wyprawka szkolna- czy to dobry pomysł? Happy Color
Happy Color - gotowa wyprawka szkolnaW tym roku zdecydowaliśmy się na zakup wszystkich niezbędnych rzeczy do wyprawki dla trzecioklasisty w sklepie Happy Color . Okazało się to najlepszym rozwiązaniem, ponieważ mieliśmy możliwość zakupu wszystkich rzeczy w jednej gotowej wyprawce, bez potrzeby rozkładanie tego na kilka w innych sklepach. Sklep posiada bardzo szeroki wybór asortymentu artykułów szkolnych. Znajdziemy tutaj bardzo duży wybór długopisów, zeszytów, kredek, ołówków, plecaków, piórników oraz wielu innych. Happy Color wyróżnia się wśród innych marek promocyjnymi, atrakcyjnymi cenami i bardzo szybką dostawą. 


Co w niej znajdziemy?


Gotowa wyprawka od Happy Color zawiera wszystkie niezbędne produkty do rozpoczęcia szkolnej przygody. Wszystkie elementy wyprawki są wysokiej jakości i z pewnością starczą na bardzo długi czas użytkowania przez nasze dziecko. Zawartość została tak staranie dobrana, aby jak najbardziej odpowiadała potrzebom uczniów oraz wymaganiom większości szkół. Cała wyprawka pochodzi od marki Happy Color. Znajdziemy tutaj bardzo dużą ilość elementów plastycznych, których jak wiemy, że nigdy za wiele. Pojawiły się tutaj także gratisy w postaci gry planszowej, kolorowanki oraz wielu innych, które umilą naukę szkolną wciągu roku szkolnego. Takowa wyprawka jest również świetnym pomysłem na prezent, ze względu na praktyczne i kolorowe pudełko, w którym są umieszczone wszystkie jej elementy. Za wyprawkę 26- elementową zapłacimy zaledwie 155 zł. Moim zdaniem to naprawdę bardzo przystępna cena. 


W zestawie Premium Kids znajdziemy:


- blok rysunkowy kolorowy, 

- blok rysunkowy biały,

- blok techniczny biały, 

- blok techniczny kolorowy, 

- blok wycinanka, 

- blok wycinanka samoprzylepna, 

- bibuła marszczona, 

- plastelina, 

- farby plakatowe, 

- pędzelek szkolny, 

- długopis wymazywalny Cool Gang + 3 gumki-skuwki,

- długopis wymazywalny Me&City,

- ołówek trójkątny,

- nożyczki, 

- klej w sztyfcie, 

- kredki woskowe, 

- kredki trójkątne, 

- flamastry, 

- gumka do ołówka, 

- temperówka 

+ gratisy: plan lekcji, gra planszowa, długopisy wymazywalne, przybornik, kolorowanka. 


Podsumowując gotowa wyprawka to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas spędzony na poszukiwaniu wszystkie niezbędnych elementów wyprawki. Dodatkowo wyprawka jest dopasowana do wieku naszego dziecka oraz wymagań większości szkół. Jestem pewna, że w przyszłym roku również wybierzemy bardziej komfortową  alternatywę, którą jest gotowa wyprawka szkolna od Happy Color. 

A co wy sądzicie o gotowych wyprawkach szkolnych? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!Gabrysiowa mama instagram

Gabrysiowa mama kontakt

Komentarze

  1. Myślę, że warto kupić taki gotowy zestaw wyprawki, bo przynajmniej odpada myślenie czy czegoś nie zapomnieliśmy. W zestawie też może wyjść taniej, więc czemu nie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

instagram @gabrysiowamama_

Copyright © Gabrysiowa Mama